A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Uzvara pirmā apļa noslēdzošajā spēlē!


01.06.
Šodien, Komanda.lv 1. līga čempionāta noslēdzošo spēli pirmajā aplī aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, Tukumā viesojās Grobiņas SC
jau ar pašu spēles sākumu, tukumnieki viesiem lika saprast, ka šī spēle būs jāspēlē, jo mājnieki bija noskaņojušies tikai un vienīgi uzvarai. Pirmās piecpadsmit minūtes viesi aizstāvējās kā prata, bet tad ar precīzu raidījumu izcēlās Loulou Pahama. Ar to arī maisam gals bija vaļā, turpinājumā Terrence Muimba, tad atkal Loulou PahamaRinalds Kalnciems un Shuma Nagamatsu. Tik daudz vārtu protams priecēja sanākušos tukumnieku atbalstītājus. 5 - 0 jau dodoties pārtraukumā. 
Otrajā puslaikā savu hattrick nodrošināja Loulou Pahama. No franču spēlētāja nedomāja atpalikt arī Japānas pārstāvis, un Shuma Nagamatsuturpinājumā guva vēl divus vārtus. Spēles gala rezultātu uzstādīja Kristers Eduards Švāns. 9 - 0, graujoša, bet pelnīta uzvara. 
Par spēles labāko spēlētāju, jeb MVP tika nominēts Rinalds Kalnciems.

Pirmais aplis aizvadīts teicami, deviņas uzvaras deviņās spēlēs, pretiniekus pārspējuši esam 44 reizes, savus vārtus nenosargājuši tikai četras.

FK Tukums 2000 / TSS saka paldies visiem, ar kuru palīdzību mēs varam iepriecināt līdzjutējus ar daudzajām uzvarām.
Paldies Tukuma Novada PašvaldībaSia TelmsCanellaCHILI GRILLTipogrāfija Universums A
Komandas slāpes, gan treniņos, gan spēlēs remdē pats labākais ūdens, paldies Ķekavas Avots.