Nepaņemti punkti mājas spēlē.

15.06.

Vakar kārtējo 1.līgas spēli aizvadīja FK Tukums 2000 vienība. Savu līdzjutēju priekšā mūsu vīri laukumā devās ar domu tikai par uzvaru. Spēles sākumā, iespējams tāpēc, ka sen nebija spēlēts mājas laukumā savu skatītāju priekšā, neliels pārsvars piederāja viesiem - SFK United komandai. Spēlei uzņemot apgriezienus, kā jau mājiniekiem pieklājas, tukumnieki lēnām pārņāma spēles iniciatīvu, un sāka parādīties arī labas vārtu gūšanas iespājas. Vienu lielisku iespēju sev izkārtoja Dimitrijs Kuzmins, kuru noslēdza ar skaistu vārtu guvumu. Turpinājumā spēles raksturs nemainījās, un mūsu vīri turpināja radīt lieliskas vārtu gūšanas iespējas, tikai ar realizāciju neveicās. Nenoliedzami, labu spēli aizvadīja viesu vārtuvīrs, kurš vairākkārt glāba viesus no vārtu zaudējuma. Puslaikā ejot - cerīgais 1 - 0. Otrā puslaika sākumā viesu  mēģinājums saasināt spēli noveda pie pretējā, daudz labu momentu radīja mūsu puiši, un praktiski kontrolēja spēles gaitu. Visu laiku nepameta sajūta, ka vārti būs, tikai pietrūka pēdējās sekmīgās darbības. Un bija ar .......... . Pēc nesekmīgas standartsituācijas izspēles, pretinieki izmantoja šo dāvanu un izlīdzināja rezultātu. Visi turpmākie mūsu komandas mēģinājumi izraut uzvaru beidzās līdzīgi kā iepriekš, bez taustāma rezultāta uz tablo. Pēc spēles nepamet sajūta, ka ir nevis izcīnīts viens punkts, bet zaudēti divi.

Nākamo spēli FK Tukums 2000 komanda aizvadīs 21.jūnijā Valmierā.