Message: Only variable references should be returned by reference

Line Number: 257

FK-tukums

Zaudējums Mercure Rīga kauss.

24.03.

Šodien izslēgšanas kārtas pirmo spēli Mercure Rīga kauss aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda. Uzreiz gan atzīmēsim, ka uz šo spēli devās FK Tukums 2000 / TSS jauniešu komanda U - 18, jo pamatsastāvs vakar aizvadīja spēli pret Virslīgas klubu FK Spartaks, un treneri spēlētājiem, kas piedalījās tajā spēlē, bija devuši atpūtu. Jaunie tukumnieki, ar pagājušās sezonas ceturtās vietas īpašniekiem pirmās līgas čempionātā Rēzeknes FA / BJSS komandas spēlētājiem cīnījās kā līdzīgs ar līdzīgu. Vēl vairāk, jaunie tukumnieki pirmajā puslaikā divas reizes nonāca viens pret vienu ar rēzekniešu vārtsargu. Pieredze ņēma virsroku, un šīs spēles labākā spēlētāja balvu ieguvušais vārtsargs palika nepārspēts. Arī otrajā puslaikā spēle bija līdzīga, un arī trešo reizi izgājienā pret vārtsargu, viņš bija veiksmīgāks. Kā jau nereti gadās, neiesit tu, iesit tev. Pāris minūtes vēlāk latgalieši tika pie 11 m soda sitiena, ko arī realizēja. Spēles pašā izskaņā, kad tukumnieki centās atspēlēties, kā nereti notiek, pretuzbrukumā tika zaudēti arī otrie vārti. Šoreiz pieredze pret jaunību ņēma virsroku, zaudējums 0 - 2.