A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Pārbaudes spēlē neizšķirts.


23.03.
Šodien Pauzera pļavās, mākslīgā seguma futbola laukumā FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja pārbaudes spēli pret divkārtējiem Latvijas čempioniem FK Spartaks. Kā jau pārbaudes spēlē, tad pārbaudāmo spēlētāju bija daudz, gan mājnieku sastāvā , gan viesu komandā. Tā teikt pārbaude kaujas apstākļos. Pēc viesu komandas lūguma, spēlei atvēlētās deviņdesmit minūtes tika sadalītas trīs nogriežņos, futbolam pilnīgi neierastā formātā 3 x 30 minūtes. Pirmie divi spēles nogriežņi aizritēja līdzīgā un interesantā cīņā, kurā komandas meklēja savas iespējas, bet līdz tādiem īsti labiem un bīstamiem momentiem nenonāca. Spēles trešajā nogriežņa vidū, kad liekas viesiem laukumā bija "kaujas" sastāvs, pēc veiksmīgas individuālās darbības spēles rezultātu atklāja Kristers Eduards Švāns. 1 - 0 tukumnieku labā. Līdz ar gūtajiem vārtiem spēle būtiskie ieslēdza nākamo ātrumu, kļuva krietni asāka. Viesi metās atspēlēties, un mājnieki bija spiesti aizsargāties no jūrmalnieku nemitīgajiem uzbrukumiem. Jau pašā spēles izskaņā, izspēlējot standartsituāciju viesi panāca savu un rezultātu izlīdzināja. Atlikušajā spēles laikā vienīgie bīstamie momenti spēles laukumā bija spēlētāju nepiekāpība, un spēles tiesnesis bija spiests parādīt vairākas sarkanās kartītes, lai atdzesētu iekarsušos spēlētājus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1 - 1. 
"Paldies par apsveikumiem, bet diemžēl nenoturējām uzvaru, jo komandai uzdevums izcīnīt uzvaru tiek dots katrā spēlē, savādāk nemaz nav vērts iet laukumā! Jā, kopumā ar spēli, spēles disciplīnu un spēlētāju pašatdevi esmu apmierināts. Šajā spēlē spēlējām pret spēcīgu pretinieku, un līdz ar to, visas kļūdas var redzēt daudz labāk. Gandarījums par to, ka viesiem tādu īstu vārtu gūšanas momentu nemaz nebija, tādi pusmomenti bija abām komandām. Lai arī pēc standartsituācijas, vārtus zaudējām dēļ individuālas kļūdas, jeb precīzāk būtu -individuālas spēles disciplīnas neievērošanas dēļ. Labi, ka šādas lietas notiek pirmssezonas pārbaudes spēlēs, tad vēl ir laiks tam pievērst īpašu uzmanību un izlabot, lai sezonas laikā tādas lietas neatkārtojas. Kopumā komandas pirmssezonas sagatavošanās process tuvojas noslēgumam, tagad tikai jāstrādā pie niansēm un jāslīpē detaļas, kurās neieslīgšu. Turpinām gatavoties gaidāmajai sezonai", tā komandas treneris Jurģis Kalns.

FK Tukums 2000 / TSS vārdā izsakām lielu paldies daudziem sanākušajiem skatītājiem, cerams redzētais laukumā nelika Jums vilties, un gaidām Jūs vēl kuplākā skaitā jau 6.aprīlī, kad atklāšanas spēlē Tukumā viesosies Balvu Sporta Centra komanda.