A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Smagas cīņas Olaine Cup U - 15 vecuma grupā.

17.03.

Trīs dienu garumā Olainē, turpinot gatavošanos gaidāmajai futbola sezonai, notika pavasara turnīrs Olaine Cup 2019. FK Tukums 2000 / TSS U - 15 komanda šajā turnīrā piedzīvoja divas neveiksmes, divas reizes cīnījās neizšķirti un guva vienu uzvaru.
Zaudējums 0 - 3 pret Riga FC un tik nepatīkamais 1 - 2 pret turnīra uzvarētājiem FK Olimpija. Mierizlīgums 0 - 0 pret turnīra saimniekiem AFA Olaine, un 1 - 1 pret JDFS Alberts jauniešiem. Minimāla uzvara 1 - 0 pār SK Babīte.
Labākā spēlētāja nominācija Kristaps Krieviņš, bet par visa turnīra labāko uzbrucēju tika nominēts Kristaps Puzanovs.
"Esmu ļoti lepns par čaļiem, lieliska pašatdeve laukumā, jo mums sanāca trīs dienās piecas spēles, bez maiņām!!! Malači. Protams pēdējās dienās uzkrājies nogurums arī lika par sevi manīt. Visās spēlēs kontrolējām spēles gaitu un bumbu, un praktiski visus vārtus zaudējām pēc pašu kļūdām, jeb kā saka "paši sev atvedām". Tāds ir tas jaunatnes futbols, tāpēc jāmācās un tikai jāspēlē. Paldies džekiem par raksturu un pašatdevi, šādi čaļi ir tieši tie, kāpēc ar Tukumu neviens negrib spēlēt, nepiekāpīgi, ar sportisko niknumu. Komandā bija lielisks noskaņojums, tiešām super, noteikti aug papildinājums pirmajai komandai", tā komandas sniegumu raksturoja treneris Toms Aizgravis.