A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Mercure Rīga kausā otrā spēle aizvadīta!


10.03.
Šodien, futbolam neierasti agrā laikā, 11.00 no rīta, FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja savu otro spēli Mercure Rīga kausa ietvaros, šīsdienas pretinieki JDFS Alberts komandas vīri. 
Pirmo puslaiku savā labā noslēdza tukumnieki, strauju centrējumu no kreisās malas noslēdza Einārs Blumers. Otrā puslaika vidū, ar lielisku tālšāvienu no soda laukuma stūra, tukumnieku pārsvaru dubultoja Dāvis Sandis Strods. Pašā spēles izskaņā, spēles beigu rezultātu uzstādīja Einārs Blumers, kurš arī tika atzīts par šīs spēles labāko spēlētāju. Pēc šīs spēles, lūdzām ar iespaidiem padalīties komandas galvenajam trenerim Jurgis Kalns.
"Smagi spēlēt divas dienas pēc kārtas. Lai arī centāmies spēles laiku sadalīt vienmērīgi starp visiem spēlētājiem, kādam tomēr nācās nospēlēt gandrīz pilnas divas spēles divās dienās. Vakardienas spēlei nav īpašu komentāru, tur viss kārtībā, tad šodiena pārsteidza nepatīkamā ziņā. Itkā šis ir pirmssezonas sagatavošanās turnīrs, bet Alberta spēlētāji spēlēja ļoti asi, rupji. Futbola maz, tikai cīņa. Pēc šīs spēles mums ir četri traumētie, ar lielākām un mazākām traumām, un nedomājiet, ka tagad sūdzamies, iespējams ir arī kaula lūzums, rentgena uzņēmums sniegs atbildi. Bet tas nekas, kopumā turpināsim savu uzņemto sagatavošanās ritmu, un tas, ka šī nedēļas nogale būs nedaudz smagāka bijām rēķinājušies. Jauno nedēļu sagaidām ar atlocītām piedurknēm, jo darāmā vēl ir daudz".
Paldies komandas galvenajam trenerim Jurģim Kalnam par iespaidiem, un novēlam visiem spēlētājiem jauno