A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Vienā dienā divi kausi!!!

 

24.02.

Jau desmito gadu, kad ziemas dienas jau paliek nedaudz garākas, Grobiņā , notiek zēnu futbola turnīrs Grobiņas kauss, šogad jau jubilejas, desmito reizi. Un liekas ka nav bijis tāds gads, kad pie draugiem Grobiņā nebūtu viesojušies FK Tukums 2000 / TSS jaunie futbolisti.

Pirmajā dienā jaunie Ata Kovaļova audzēkņi ar rezultātu 6 - 1 pārspēja Kuldīgas jaunos futbolistus.. Otrajā spēlē, tikai ar minimālo 1 - 0 tika uzvarēti Liepājas jaunā futbola maiņa. Nākamā spēlē jau svētdienā, 5 - 0 nekādas cerības Academy Vitality zēniem, un noslēgumā mierizlīgums 1 - 1 pret FK Džugas no Lietuvas. Lielajā finālspēlē, kurā tikās abu apakšgrupu spēcīgākās vienības, spraigā spēlē uzvaru izcīnīja tukumnieki, FK Ventspils zēniem jāsamierinās ar sudraba medaļām, rezultāts 2 - 1.

Apsveicam komandas spēlētājus, treneri un visus līdzi jutējus par lielisko atbalstu.

Tai pat laikā Ķekavā, LFF Zemgales reģiona telpu futbola čempionāta 2018/19.gada noslēdzošajā kārtā U - 11 vecuma Elites grupā, jaunajiem Tukumniekiem bija jāaizvada pēdējas divas spēles. Lai arī liela daļa komandas cīnījās Grobiņā, protams vieta tukša nepaliek, pārējie komandas zēni devās uz cīņām Ķekavā. Lai arī šīs divas spēles neko vairs neizšķīra, tās tika aizvadītas saspringtā gaisotnē un ar lielu cīņassparu. Diemžēl tika piedzīvoti minimāli zaudējumi, bet kopvērtējumā FK Tukums 2000 / TSS U - 11 komanda ir spēcīgākā Zemgalē, un martā dosies uz lielo Latvijas finālu, kur noskaidros spēcīgāko komandu Valstī.

Apsveicam komandas spēlētājus ar Zemgales čempionu titula iegūšanu, un vēlam veiksmīgus startus lielajā finālā.