A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Divas uzvaras zem jaunā karoga!


24.02.
Šodien, Liepājas olimpiskajā centrā, kārtējās divas spēles aizvadīja Kurzemes telpu futbola čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS WU - 13 komandas meitenes. Un parādot lielisku sniegumu, abās spēlēs tika izcīnītas uzvaras, kas kopvērtējumā tukumniecēm ļāva pakāpties uz trešo vietu, no otrajā vietā esošajām Liepājas jaunajām futbolistēm atpaliekot vien nieka divus punktus. 
Pirmajā spēlē, tieši pret Liepājas FS meitenēm, izcīnīta uzvara, rezultāts 2 - 1, abus vārtus FK Tukums 2000 / TSS labā guva Madara Štipenbaha. Pēc šīs tik ļoti svarīgās uzvaras, otrajā spēlē jau klājās vēl jaukāk. LRSS / FK Bandava meiteņu komanda pārspēta, rezultāts 4 - 1. Atkal divi vārti Madarai, šoreiz viņai ar precīziem sitieniem piebalsoja Agnese Troinova un Annika Kristena Ozoliņa.
"Man liels prieks un lepnums par savām meitenēm, beidzot saprotam ko vēlamies viens no otra un, ka varam, ja gribam! Meitenes ari sākušas sev ticēt, un sāk rasties arvien lielāka pārliecība par saviem spēkiem! Esam komanda, gan uz laukumā, gan ārpus tā, un šīs uzvaras bija visas komandas panākums, visas meitenes ir malači! Tā tikai turpināt!" prieka emocijās pēc uzvarām dalījās komandas trenera Laura Spalviņa.
Apsveicam meiteņu komandu un viņu treneri ar izcīnītajām uzvarām, novēlam trenēties vēl cītīgāk, jo tikai smagi strādājot treniņos, var īstos mačos svinēt uzvaras.