Message: Only variable references should be returned by reference

Line Number: 257

FK-tukums

Zemgales 2006.gada spēcīgākā komanda - FK Tukums 2000 / TSS.

18.02.

Vakar, Tukuma pilsētas sporta hallē, norisinājās otrais un noslēdzošais Zemgales čempionāta telpu futbolā sabraukums Elites grupā, 2006.gadā dzimušajiem futbolistiem. Jau iepriekš informājām, ka pirmajā sabraukumā trīs uzvaras izcīnīja FK Tukums 2000 jaunie futbolisti, šajā sabraukumā rezultāti līdzīgi.
Pirmajā spēlē pret SK Vēsma/Vecumnieki 27 - 0. Otrajā spēlē pret JFA Jelgava - 2, lai arī ne tik pārliecinoši, bet arī uzvara 3 - 1. Noslēdzošā spēle, kur pretī stājās JFA Jelgava - 1 spēles sākums gana negaidīts. Jaunie tukumnieki neizmanto daudzas radītās vārtu gūšanas iezīmes, un varam uzteikt viesu komandas zēnus, kuri puslaiku noslēdz savā labā ar minimālo 1 - 0. otrajā spēles puslaikā FK Tukums 2000 / TSS komanda pierādīja, ka var, atspēlēja vārtu deficītu, un vēl divas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu. Galarezultātā lai arī ne tik pārliecinoša, bet uzvara 3 - 1.
Sešās spēlēs elites grupā sešas uzvaras, vai ir jautājumi par spēcīgāko komandu Zemgales reģionā??
Apsveicam komandas spēlētājus, kā arī trenerus Artjomu Grudcinu un Kristapu Dišleru, ar izcīnītajām uzvarām, un Zemgales spēcīgākās telpu futbola vienības titulu.