A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Nedēļas nogalē Kedainiai.

01.06.

Šajā nedēļas nogalē, FK Tukums 2000 U-9 vecuma zēni devās pārbaudīt savus spēkus pie kaimiņiem lietuviešiem uz Kedainiai. Kopumā šajā turnīrā piedalījās 12 komandas, kuras bija sadalītas divās apakšgrupās. Ar savu pirmo spēli tukumnieki apliecināja sava brauciena mērķi -  cīnīties par pašām augstākajām vietām. Pirmajā spēlē ar 9 - 0 sagrauta FK Ādaži vienība, un tā izrādījās arī lielākā šī turnīra uzvara. Nākamajā spēlē ar 1 - 0 pārspēta FK PABRADES komanda, ar 3 - 1 pārspēti mājinieki - FK Nevežis, turpinājumā ar 6 - 1 pieveikti Kaunas Ažuolis zēni, un ar 4 - 0 Jelgava SS. Mūsu jaunie futbolisti brīnījās, vai tiešām jelgavniekiem mainīti dzimšanas dati, jo Latvijas čempionātā šie zēni spēlēja pie gadu un pat divus gadus vecākām komandām. Bet, tā kā izcīnīta uzvara un pirmā vieta apakšgrupā, vecuma neatbilstības lai paliek uz jelgavnieku treneru sirdsapziņas. Finālspēlē par pirmo vietu pretī stājās FK Sūduva Marijampolė. Ļoti pārliecinoši, dominējot visu spēles laiku, mūsu puišiem nevedās ar pārsvara nostiprināšanu arī uz tablo, un, atskanot spēles beigu signālam 1 - 1. Pēcspēles sitienos veiksmīgāki izrādījās Marijampoles puikas, mūsējiem-lieliskā otrā vieta.

Par FK Tukums 2000 komandas labāko spēlētāju tika atzīts Leonards Čevers. Pat visa turnīra labāko aizsargu organizatori atzina Dāvi Bormani, bet turnīra snaipera godu izpelnījās Renards Ūdris.

FK Tukums 2000 krāsas Lietuvas pilsētā Kedainiai aizstāvēja Leonards Čevers, Ernests Gūtmanis, Krišs Liepiņš, Kaspars Besikirskis, Dāvis Bormanis, Eduards Anševics, Rihards Stempers, Renards Ūdris, Martins Štāls, Iļja Atligins un Kristaps Ūzis.