A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

U - 8 atzīmējas Viļņā.


11.02.

Pagājušās nedēļas nogalē, FK tukums 2000 / TSS U - 8 (2011.dz.g.) komanda sava trenera Sergeja Kovaļova pavadīta piedalījās BFA Cup 2019 kausa izcīņā.
Pirmajā spēlē, kā treneris vēlāk jokoja, tieši no autobusa, jaunie tukumnieki nespēja atrast pretargumentus mājnieku BFA komandas spēlei, rezultāts  2 - 6. Otrajā spēlē, jau nedaudz atguvušies no tālā ceļa jaunie Tukuma futbolisti ar 4 - 0 pārspēja СДЮШОР Динамо no Baltkrievijas. Trešajā spēlē, jau iegūstot vēl lielāku pārliecību par saviem spēkiem, nekādas cerības neatstāja FA Geležinis Vilkas vienaudžiem. Atskanot beigu signālam tablo vēstīja 7 - 0. Priekš pirmās dienas, gana labs sniegums, kā nekā tomēr pirmie lielie mači, un vēl ārzemēs. 
Pēc nakts atpūtas FK Tukums 2000 / TSS jaunā maiņa ar 4 - 2 pārspēja FK Rotalis jaunos futbolistus. Šī turnīra noslēgumā, mūsu puiši tikās ar Rīgas Futbola Skolas audzēkņiem, kā jau noslēgums, visi draudzīgi, arī rezultāts 3 - 3. Bet kas nu tas par turnīru, kurā jaunie futbolisti nevar izbaudīt pēcspēles sitienu sērijas intrigas un uztraukumus, un šajā nervus kutinošajā pasākumā, veiksmīgāki izrādījās Rīgas jaunie futbolisti, 3 - 4. 
Šajā vecumā vietas vēl nesadala, jo visi centās cik varēja, citam sanāca varbūt nedaudz labāk, citam iespējams nē, bet šādi turnīri ir neatsverama pieredze jaunajiem futbolistiem nākotnē.
Sveicam komandas treneri Sergeju Kovaļovu un visus viņa audzēkņus, ar spilgto sniegumu un Tukuma futbola vārda nešanu ārpus mūsu valsts robežām.