Turpmāk kopā ar LEGEA!

08.03.

Šodien jau startējusi 2024.gada Tonybet Virslīga sezona, un pašā tās priekšvakarā paziņojam FK Tukums 2000 kluba šī gada jaunumus. Vismaz nākamajos trīs gados mūsu klubs tērpsies itāļu uzņēmuma Legea sporta apģērbā.

Ar prieku paziņojam, ka esam noslēguši tehniskās sponsorēšanas līgumu ar Legea uzņēmumu, kuram ir vairāk kā trīsdesmit gadu pieredze šajā jomā.

Ceram uz ražīgu un abpusēji veiksmīgu sadarbību.

#Tukums2000#Legea

Read More

Sagatavošanās cikls aizvadīts.

02.03.

Šodien Viļņā pēdējo pirmssezonas pārbaudes spēli FK Tukums 2000 / Telms aizvadīja pie draugiem, Baltijos Futbolo Akademija. Spraigā, iespējām un notikumiem bagātā spēlē slēdzām mierizlīgumu ar mājnieku komandu 1 – 1.

“Esam noslēguši sagatavošanās ciklu, kurā aizvadījām daudzas pārbaudes spēles pret labām komandām. Devām iespēju visiem pierādīt sevi laukumā, kādam tas sanāca labāk, kādam iespējams ne. Ar pēdējo spēli esmu apmierināts, izmēģinājām vairākas spēlētāju sasaistes un pārliecinājāmies par gatavību sezonai, tiekamies čempionātā”, ar optimismu uz gaidāmo sezonu raudzījās komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

Sagatavošanās spēles aizvadītas, tagad tiekamies Tonybet Virslīga čempionātā.

Read More

Papildinājumi.

28.02.

Gatavošanās Jaunajai Tonybet Virslīga sezonai ir iegājusi finiša taisnē, un arī komandu sastāvu aprises kļūst ar vien skaidrākas. Esam patiesi gandarīti paziņot, ka šogad FK Tukums 2000 / Telms krāsas turpinās pārstāvēt arī Maksims Sidorovs un Deņiss Rogovs, kuri jau iepriekšējā sezonā komandas līdzjutējiem ir labi pazīstami ar savu nepiekāpīgo un intensīvo spēli.

Vārtsargu līnijā tukumnieku rindās uz īres pamata atgriežas Sergejs Vilkovs, ar kuru iepazīstināt tukumnieku līdzjutējus nav nepieciešams. Tāpat vārtsargu līniju papildinājis 19 gadus jaunais vārtsargs Ruslans Šemetovs.

Turpmākie komandas papildinājumi sekos.

Read More

Pārbaudes spēlē pārspējam FK Banga!

24.02.

Šodien Liepājas piepūšamajā hallē, FK Tukums 2000 / Telms turpinot gatavošanos Optibet Virslīga čempionātam aizvadīja draudzības spēli ar Lietuvas komandu FK Banga. Ja pagājušās nedēļas draudzības spēlē pagājušās sezonas kaimiņu čempionvienībai piekāpāmies ar 0-4, tad šodien aina pavisam savādāka.

Spēles rezultātu atklāja M.Sidorovs, kurš realizāja Kaspara Anmaņa nopelnīto 11 m soda sitienu. Tad savu artavu šajā spēlē deva Jeudi Stevenson, kurš spēles gaitā guva 2 vārtus. Pie 3 – 0, apmēram 10 minūtes līdz puslaikam, mūsu komanda palika mazākumā.

Otrajā puslaikā, kā spēlē no sākuma, arī mazo divcīņu uzvarējām. Sākumā klasisku uzbrukuma izspēli kā pēc grāmatas noslēdza Helvijs Joksts, un pēdējie vārti šīsdienas spēlē Bogdanam Samoilovam.

Turpinam gatavoties Optibet Virslīga 2024.gada čempionātam.