Message: Only variable references should be returned by reference

Line Number: 257

FK-tukums

Uzvara Talsos!

20.01.

Vakar, FK Tukums 2000 / TSS telpu futbola komanda aizvadīja otrās kārtas pirmo spēli, kurā viesos tikās ar Talsi/FK Laidze komandu. Līdzīgi kā pirmajā savstarpējajā spēlē, jau spēles sākumā tukumnieki ieguva pārsvaru. Pirmā puslaika noslēgumā tablo rādīha 3 - 1 tukumnieku labā. Vienus vārtus guva Artis Ostrovskis un divi precīzi sitieni Toms Aizgravis.
Otrā puslaika sākumā, pirmajās četrās minūtēs, divi precīzi tālsitieni, katrs savā vārtu "devītnietka", Sandijs Joksts. Vēl jo vairāk, vēl pēc minūtes savus otros vārtus guva Artis Ostrovskis. Pēc nospēlētām otrā puslaika piecām minūtēm rezultāts pārliecinošs, 6 - 1 tukumnieku laba.
Turpinājumā Talsu komandas sastāvā sekoja atkārtota sarkanā kartiņa, kas ļāva mūsu komandai divas minutes spēlēt vairākumā, četri pret trīs. Vārtus vairākumā neizdevās gūt, tomēr uzreiz pēc sastāvu izlīdzināšanas, savus pirmos vārtus spēlē guva Rūdolfs Reingolcs. Rezultāts k\luva jau graujošs, 7 - 1 tukumnieku laba.
Lai arī spēles izskaņā talseniekiem izdevās trīs vārtus atgūt, tas neliedza Toms Aizgravis pielikt punktu, un gūt savus trešos vārtus spēlē, jeb hatrick. Spēles beigu rezultāts 8 - 4 tukumnieku labā.

Uz spēli bija ieradušies neparedzēti daudz tukumnieku atbalstītāju, tāpēc noteikti jāsaka viņiem liels paldies. FK Tukums 2000 / TSS komanda jutās tā, itkā spēlētu mājās.

Nākamā spēle jau nākamajā sestdienā, 26.janvārī, kad Tukumā viesosies FK Nīca / OtankiMill.eu komanda. Spēles sākums 18.00.