A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Tukums 2000 / TSS treneru korpusam pievienojas Jurģis Kalns.


19.01.
Sveicam Jurgis Kalns FK Tukums 2000 / TSS komandas treneru pulkā. 
Jurģis savu futbolista karjeru uzsācis dzimtajā Liepājā, jauniešu gados spēlējis visās sava vecuma jaunatnes izlasēs. Profesionāļa karjeru uzsācis Liepājas komandā, vēlāk spēlējis arī Jūrmalas un Ventspils komandās. Savu futbolista karjeru Jurģis noslēdza Metta / LU komandas kreklā. Kopumā Latvijas virslīgā aizvadījis 327 spēles, kuru laikā atzīmējies ar 83 vārtu guvumiem. Papildus tam 2011.gadā saņēmis balvu kā labākais spēlētājs skatītāju vērtējumā. Trenera karjeru Jurģis uzsācis komandā FK Auda, ar kuru izcīnītas piektā un trešā vietas. 2018.gada sezonā Jurģis trenēja SK Super Nova komandu, ar kuru kopā izcīnīja sudraba godalgas komanda.lv pirmās līgas čempionātā.
Jurgis Kalns šogad vadīs Komanda.lv 1. līga tukumnieku komandu tandēmā ar Kristaps Dišlers, šajā atbildīgajā postenī nomainot Andreju Lapsu. Andrejs Lapsa turpinās strādāt kluba sistēmā ar vecākajiem jauniešiem, jo šis atbildīgais amats prasa daudz laika un nervu. Lai celtu FK Tukums 2000 / TSS vecāko jauniešu un pirmās līgas komandu līmeni, ar prieku paziņojam par Jurgis Kalns pievienošanos FK Tukums 2000 / TSS kuplajai saimei.

“Esmu patiesi priecīgs, ka klubam ir izdevies panākt vienošanos ar vienu no perspektīvākajiem un ambiciozākajiem Latvijas jaunajiem treneriem. Pārliecību par to, ka treneru kolektīvs spēs komandu aizvest līdz uzvarai pastiprina tieši šī tandēma Jurgis Kalns un Kristaps Dišlers esamība, vēl vairāk - šī sezona viņiem abiem būs viss nozīmīgākā viņu treneru karjerās, līdz ar to tādām lietām kā pareizai attieksmei un pilnīgai pašatdevei mērķu sasniegšanā ir jānotiek automātiski!” Tā situāciju komentē kluba prezidents Verners Akimovs.