A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Ventspils kausu izcīna FK Tukums 2000 / TSS jaunā paaudze.

 

06.01.

Nedēļas nogalē Ventspilī, divu dienu garumā notika FK Ventspils kausa izcīņa futbolā U - 8 ( 2011.dz.g.) vecuma grupā. Kopumā šajā turnīrā piedalījās astoņas komandas, kuras tika sadalītas divās grupās. 
Pirmajā spēlē jaunajiem tukumniekiem pretī stājās viesi no Lietuvas - FM Šiauliai komandas zēni, īsta cīņa izpalika, jaunie tukumnieki izrādījās pārāki, rezultāts 6 - 0. Otrajā spēlē ar nepieklājīgo 5 - 0 tika pārspēti mājnieki Ventspils OC. Dienas pēdējā spēlē ar 3 - 0 pieveikti arī FC Supernova jaunā paaudze. 
Šodien, izslēgšanas spēlēs, lai arī vakar bija gana garš vakars, jo notika FK Tukums 2000 gada noslēguma pasākums, rezultāti turpināja iepriecināt. Pusfinālā, ar 4 - 0 pārspēti FA Ventspils vienaudži, un lielajā finālā ar 3 - 0 uzvarēti RFK (Rīga) komandas spēlētāji. 
Labākā spēlētāja tituls FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētājam - tukumnieku vārtsargam, kas palika nepārspēts visa turnīra laikā, Emīlam Katkovskim.

Protams lieki piebilst, ka prieks un lepnums par mazo tukumnieku sniegumu, pilda viņu kvēlāko atbalstītāju - vecāku sirdis.

Apsveicam komandas treneri Sergeju Kovaļovu( kurš tikai nesen sāka strādāt ar šī vecuma jaunajiem futbolistiem), un spēlētājus ar parādīto lielisko sniegumu.