A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Un sākas viss no jauna!


06.01.
Vakar, Tukuma pilsētas kultūras namā, ar ikgadējo gada noslēguma pasākumu, un tam sekojošo vecāku balli noslēdzās FK Tukums 2000 futbola gads. Protams, tas jau tikai tāds, kā atskaites punkts, kad tiek apkopots viss iepriekšējā gadā padarītais, un varbūt arī vēl nepaspētais. Tā teikt tiek novilkta līnija iepriekšējai futbola sezonai, un sākta gatavošanās jaunajai. 
Pēc kluba prezidenta Vernera Akimova uzrunas, kā jau ierasts katru gadu, kluba komandu pārstāvji kāpa uz skatuves dēļiem un viņu treneri sniedza nelielu atskatu uz pagājušā gadā iespēto. Protams, kā pirmās uz skatuves tika aicinātas FK Tukums 2000 meiteņu komandu pārstāves, un viņu trenere Laura. 
Ja atskatāmies uz kluba sasniegto pagājušajā futbola sezonā, jāsecina, ka tā ir bijusi gana laba. Meistarkomanda 1.līgas sacensībās izcīnījusi lielāko panākumu mūsu klubam, izcīnītas bronzas medaļas. Arī jauniešu komandas startējušas labi, un divos vecumos tukumnieki ir spēcīgākie valstī. 
Liels prieks un protams arī pagodinājums bija tas, ka šo svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni pagodināt bija atbraucis Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkš, kurš no mūsu kluba prezidenta rokām saņēma dāvanu, foršo kluba cepurīti, ko tūlīt arī pielaikoja.
Par patīkamu pārsteigumu visiem klātesošajiem bija parūpējies Kristps Blanks, kurš strādā patreizējās Latvijas čempionu vienības Riga FC treneru korpusā, un uz savu dzimto pilsētu bija atvedis, gan Latvijas čempionu kausu, gan Latvijas kausa izcīņas galveno trofeju.
Kad jaunie kluba futbolisti jau bija mājās, kluba vecāki sanāca kopā uz jauko vakara kopā sanākšanu. Kluba prezidents iesākumā pateicās aktīvākajiem vecākiem, kuri uzņēmušies tādu kā vecāku koordinatoru lomu, kā arī mūsu atbalstītājiem. Ļoti emocionālu brīdi piedzīvoja pieredzējušākā Tukuma futbolistu paaudze, kuri Tukuma futbola tradīcijas piekopa pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados. Visai zālei kājās stāvot un skanot skaļiem aplausiem, tādejādi sakot lielu paldies par viņu ieguldījumu Tukuma futbola attīstībā, kā nelielu pateicību šie godājamie kungi no Vernera Akimova saņēma nelielas piemiņa balvas - FK Tukums 2000 šalles.
Tālāk tiki spēlēja, dziedāja, dejoja un gāja rotaļās gandrīz ikviens, kas bija ieradies. Atpūtās ar lielu azartu un platiem smaidiem sejā, kā jau kārtībā ballē pienākas. 
FK Tukums 2000 vārdā izsakām lielu paldies visiem, kas atrada laiku un atnāca. 
Īpašu paldies FK Tukums 2000 vārdā izsakām Rinaldam Smirnovam, kurš nenogurstoši šo visu iemūžināja fotogrāfijās.