Pietrūka pavisam nedaudz!

06.01.
Vakar, Latvijas Telpu Futbola asociācijas - LTFA 1. Līgas čempionāta, pirmā apļa pēdējā kārtas spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS. Pretiniekos FC Nikers komandas vīri, kuriem tāpat kā tukumniekiem līdz šim bijis viens zaudējums, un visās pārējās spēlēs uzvaras.
Spēles pirmajā daļā tukumnieki nonāca iedzinējos ar 0 - 2. Pirmā puslaika vidū tukumnieki pārlauza spēles gaitu, pirmos vārtus viesi paši iesita savos vārtos, tad divi precīzi raidījumi Tomam Aizgrāvim, un pašā puslaika izskaņā mājnieku pārsvaru palielināja Miķelis Reinfelds. Puslaikā komfortablais 4 - 2. Diemžēl tukumnieki šajā spēlē vairs ar vārtu guvumiem neizcēlās, viesi vienus vārtus atguva otrā puslaika otrajā minūtē, un nieka 22 sekundes līdz spēles beigām arī izlīdzināja rezultātu. Tādejādi, pirmās līgas rietumu konferencē, pagaidām divām komandām vienāds zaudēto punktu daudzums, kas mums sola aizraujošas cīņas otrā apļa spēlēs.
Vēlam veiksmi FK Tukums 2000 / TSS komandas vīriem otrā apļa spēlēs. Nākamā spēle tukumniekiem 19.janvārī Talsos, kad mūsu puiši viesosies pie vietējās Talsi / FK Laidze komandas.