A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Izstājamies no Latvijas Kausa izcīņas!

19. decembrī, trešdienas vakarā FK Tukums 2000 telpu futbola komanda, aizvadīja Latvijas Telpu Futbola asociācija - LTFA kausa izcīņas 1/8 fināla kārtas spēli. Otro gadu pēc kārtas Tukumnieki savus spēkus mēroja ar vienpadsmitkārtējam Latvijas čempionam un OptibetVirslīgas līderi Futbola klubs „Nikars”.

Latvijas Telpu futbola "smagsvars" Futbola klubs „Nikars” pēdējo sešu gadu laikā Latvijas čempionāta un Latvijas kausa ietvaros ir zaudējuši tikai vienu reizi. 2011. gadā Eiropas futbola federāciju apvienības (UEFA) jaunākajā reitingā sasniedzot rekordaugsto astoto vietu, kas ir visu laiku labākais sasniegums starp Latvijas telpu futbola klubiem.

https://www.uefa.com/…/Dra…/02/48/28/88/2482888_DOWNLOAD.pdf

Arī šogad, Tukuma telpu futbola komandas spēlētāji nespēja uzvarēt titulēto komandu no Rīgas un cieta zaudējumu ar rezultātu 2:7. Lai arī rezultāts nav no patīkamākajiem, jāpiezīmē, ka spēle salīdzinot ar pagājušo gadu nebija tik nospiedoša. Pašmāju spēlētāji spēja izveidot daudz bīstamus momentus, divas reizers satricinot vārtu stabu un liekot iespringt ne tikai FK "Nikars" spēlētājiem, bet arī Portugāļu speciālistam, kurš ar komandu darbojas jau vairākus gadus.

FK Tukums 2000/TSS kluba un spēlētāju vārdā vēlētos pateikt lielu paldies kuplajam atbalstītāju pulkam!

Tiekamies nakošajā Latvijas Telpu Futbola asociācija - LTFA 1. līgas spēlē, kad pirmā apļa noslēdzošajā kārtas spēlē 5. janvārī plkst. 19:00 tiksimies ar līgas tiešajiem konkurentiem no Kuldīgas! 

#FKTUKUMS2000 #Tukums #futbols #latvia #LTFA #telpufutbols#LATVIJASKAUSS