A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Būsim kā dadzis visiem!


09.12.


Ja FK Tukums 2000 jaunākie zēni uzsākuši cīņas Zemgales reģiona čempionātos futbolā, tad FK Tukums 2000 meitenes, šodien Talsos, Kurzemes čempionātā telpu futbolā aizvadīja savas pirmās šīs sezonas spēles. Par veiksmēm un iespējamām neveiksmēm lūdzām pastāstīt komandas trenerei Laurai Spalviņai.
Paldies par iespēju, jā, šodien Kurzemes reģiona čempionātā futbolā telpās aizvadījām pirmās spēles, kurās tika piedzīvots viens sāpīgs zaudējums 0:1 pret Talsi NSS, un izcīnīta arī viena skaista uzvara. Spēlē ar talseniecēm, kurā varētu teikt, ka Talsu komandai veicās, tika izdarīts viss - tika radīts milzīgs spiediens uz talsenieču vārtiem, spēles lielāko daļu mēs pilnībā dominējām, bet mums pietrūka paša galvenā lai uzvarētu - gūtu vārtu, un brīžiem likās, ka tas ir tikai laika jautājums lai gūtu vārtus, vajadzēja vienkārši realizēt savus izveidotos momentus! Pretinieces vārtu konstrukcija glāba vairākas reizes, bet kā nereti futbolā gadās - neiesit Tu, iesit Tev!!! Otrajā spēlē tika izcīnīta skaista uzvara 3:0 pret FK Bandava/LRSS. Komandas spēle, cïņa un pašatdeve bija vislabākajā līmenī, tāpat jāatzīmē mūsu vārtsardzes lieliskā spēle, kā arī visas spēles plāna ievērošana, šoreiz tā bija panākuma atslēga. Protams bija kļūdiņas, bet tie bija sīkumi, kurus izlabosim, un viss būs kārtībā! Lai arī 1.spēlē zaudējām mēs bijām labākas, vienkārši nepaveicās! Otrajā spēlē tika gūti skaisti vārti, bija lieliskas emocijas, jo mēs nevarējām pievilt tos, kas sniedza nenovērtējamu atbalstu, tie protams bija kvēlākie līdzjutēji - mūsu vecāki. Liels paldies viņiem par to! 
Vārtus komandas labā guva Patrīcija Luīze Malvesa, Madara Štipenbaha un Katrīna Ungure. Šoreiz varu godīgi atzīties, ka pilnīgi visas meitenes bija malači un ļoti labi nospēlēja. Šoreiz atsevišķi varbūt var atzīmēt mūsu vārtsardzi, kurai šodien bija pirmās oficiālās spēles mūžā - Nikolu Kuzminu, liela malace. Šobrīd emocijas ir tik sakāpinātas, tas saprotams, un ir arī liels nogurums, nezinu vai tāpēc, ka esmu mamma, vai vienkārši tāpat, bet redzot šo progresu un rezultātu es esmu lepna par savu komandu un savām mīļajām meitenēm, un mani tas viss motivē strādāt ar viņām vēl uzcītīgāk, un vēl vairāk! Protams, ir pie kā strādāt, bet visvairāk es vēlētos, lai treniņu apmeklējumi kļūst vēl labāki, tad mēs noteikti būtu īsts dadzis jebkurai komandai!!!

Apsveicam FK Tukums 2000 meitenes ar parādīto raksturu un cīņassparu, sveicam treneri Lauru ar labi padarīto mājas darbu. Lepojamies ar Jums visām FK Tukums 2000 komandas meitenēm, kopā ar Jūsu kvēlākajiem līdzjutējiem, ar Jūsu vecākiem.