Uzvara "svinīgā" mājas spēlē.

25.11.

Vakar vakarā, FK Tukums 2000 / TSS telpu futbola komanda aizvadīja trešās kārtas spēli, uzņemot Saldus SS / Brocēnu NBJSS.
Nedaudz aizsteidzoties priekšā spēles gaitai vēlētos dalīties ar patīkamo notikumu, kas notika spēles puslaika pārtraukumā. FK Tukums 2000 prezidents Verners Akimovs un Tukuma sporta skolas direktors Sergejs Kovaļovs, apbalvoja komnda.lv pirmās līgas čempionāta bronzas medaļniekus - FK Tukums 2000 / TSS komandas vīrus - jaunāko komandu pirmajā līgā, kas neskatoties uz to, spēja izcīnīt bronzas godalgas. Kā savā apsveikuma runā teica kluba prezidents Verners Akimovs, klubs virzās pareizajā virzienā, un nekādā gadījumā negrasās apstāties pie sasniegtā, mērķis paliek nemainīgs - A klases jaunatnes akadēmija un meistarkomandas dalība Virslīgas čempionātā.
Atskatoties uz spēli, vēlos atzīmēt vienu ļoti patīkamu notikumu, FK Tukums 2000 kreklu atkal pielaikoja daudzkārtējais Latvijas čempions, Latvijas valstsvienības spēlētājs, arī šī gada Virslīgas čempions (nu jau kā treneru korpusa dalībnieks) Kristaps Blanks. Sveicam mājās Kristap !!
Ja atskatāmies uz spēli, tad der tikai atzīmēt, ka šajā cīņā tukumnieki bija galvas tiesu pārāki. Lai arī pirmais puslaiks noslēdzās ar 3 - 0, nevienu brīdi nebija šaubas, ka tukumnieki šo spēli novedīs līdz pozitīvam iznākumam. Sasniedzot jau graujošo 5 - 0 mājnieki sāka atļauties nelielas vaļības, ko viesi izmantoja. Otrā puslaika vidū viesi pietuvojās līdz 6 - 3, kas jau vairāk nelikās tik komfortabls pārsvars. FK Tukums 2000 / TSS komandas spēlētāji nomierinājās, un atkal sāka spēlēt savu spēli, novedot šo cīņu līdz šīs sezonas lielākajai uzvara - 10 - 4 tukumnieku labā.
Atzīmējot vārtu guvējus, diviem tukumnieku spēlētājiem "hattrick" , jeb trīs vārti. Šādu lielisku spēli vakar demonstrēja Toms Aizgrāvis un Einārs Blimers. Divi precīzi raidījumi vakardienas spēlē Marekam Ķerem, Pa vienam vārtu guvumam Artim Ojāram Ostrovskim un Sandim Cīrulim (šie vārti tika sveikti ar īpašām pozitīvām ovācijām, jo tika gūti spēles pēdējā sekundē).
Apsveicam visus ar izcīnīto uzvaru, un vēlam veiksmi nākamajā spēlē, kad tukumnieki viesosies Liepājā, kur spēkosies ar vietējo TFK Liepāja / Ekovalis komandas vīriem. Šo spēli visiem būs iespējams vērot tiešraidē, par kuru informēsim.