A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Spraiga nedēļas nogale Viļņā.


19.11.
Kamēr Latvijas atzīmēja savu dzimšanas dienu, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā FK Tukums 2000 / TSS U - 11 (2007.dz/g.) aizvadīja sparīgas spēles Ateitis Cup 2018.
Šajā plaši pārstāvētajā turnīrā, kurā piedalījās 40 komandas no daudzām valstīm, komandas bija sadalītas astoņās apakšgrupās, 5 komandas katrā. 
Pirmajā spēlē FK Tukums 2000 / TSS jaunie futbolisti ar 2 - 0 pārspēja RTSPF Nizhniy Novgorod , otrajā spēlē vēl švakāk klājās FC "Tornado" Minsk, gala rezultāts 6 - 0 tukumniekiem par labu. Arī trešajā spēlē līdzīgi, 6 - 1 sagrauti FC "Tallinn". Apakšgrupu noslēgumā ar 2 - 0 uzvarēti mājnieki FM Vilnius. Šāds stabils sniegums ļāva apakšgrupā izcīnīt uzvaru, un turpināt cīņas 1/4 finālā.
Spēle pret “Dinamo Tbilisi” tukumniekiem neveicās, lai arī tukumnieki kontrolēja spēles gaitu, vārtus gūt neizdevās, viena kļūda un zaudējums 0 - 1. Turpinājumā ar 3 - 0 nekādas cerības Panevėžio FA , un spēlē par 5.vietu pret FC "Dinamo Minsk" gruzīnu spēles liktenis. FK Tukums 2000 / TSS darbojas pārliecinošāk, bet bumba spītīgi neiet pretinieku vārtos, atkal kļūda un atkal 0 - 1. Izcīnīta sestā vieta, kas šajā lielajā turnīrā ir gana labs sniegums. Pēc turnīra jautājām komandas trenerim Sergejam Kovaļovam nedaudz komentēt turnīra gaitu.
"Super turnīrs, lieliska konkurence, ļoti vērtīga pieredze. Apakšgrupā nospēlējām labi, arī pret gruzīniem spēlējām ļoti labi, lai arī zaudējām ar minimālo 0 - 1, spēles gaitā mums bija pārsvars un mēs bijām labāki. Jā, vārtus neguvām un muļķīgi ielaidām, bet tāds ir futbols. Līdzīgi arī spēlē par piekto vietu, bijām par baltkrieviem labāki, bet..... . Viss ir labi, šajā turnīrā spēlējām ar pilnām maiņām, un noteikti nespēlējām uz rezultātu. Papildus tam, nebija arī pilns kaujas sastāvs, daži zēnu palika mājās, toties pārējie varēja sevi apliecināt, priekš komandas izaugsmes noteikti, ka ļoti vērtīga pieredze. Paldies visiem čaļiem un līdzjutējiem, Jūs kā vienmēr bijāt labākie.