Labākā aizvadīta, paldies Jums par atbalstu!!!

11.11.

Šodien Pauzera pļavās, mākslīgā seguma laukumā, FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīja noslēdzošo spēli komanda.lv pirmās līgas čempionāta papildus kārtā. Pretinieks pats nopietnākais, komanda.lv pirmās līgas čempionvienība no Daugavpils.
Skaists žests no mājnieku komandas pirms iznākšanas laukumā. Tukumnieki pirmie iznāca laukumā, izveidojot spēlētāju aleju, ar aplausiem sagaidot un sveicot BFC Daugavpils / Progress komandu - pirmās līgas čempionus.
Spēle, lai arī nevienam nekas nav jāpierāda, un neko nevar vietu sadalījumā jau sen mainīt, bija īsti kaujinieciska. Mājnieki ar pirmajām minūtēm jaunajiem čempioniem parādīja, ka vieglu pastaigu Tukumā nemēdz būt. Spraigā un līdzīgā cīņā pirmajā puslaikā vairākas labas vārtu gūšanas izdevības izveidoja tukumnieki, bet vienmēr noslēdzošais sitiens bija neprecīzs. Puslaikā 0 - 0, ja pēc izveidotajiem bīstamajiem momentiem, tad 4 - 2, bet kā zināms to uz tablo neatzīmē.
Otro puslaiku aktīvāk iesāka viesi, bet visi viņu centieni tika slāpēti, un nepameta sajūta, vārti būs, būs, bet iespējas bija abiem. Bezvārtu klusumu pārtrauca Kristers Eduards Švāns, kas spēles 54.minūtē tika galā ar daugavpiliešu aizsardzību, un raidīja bumbu vārtos. Spēle krasi mainījās nedaudz vēlāk, jo tukumnieki palika viena vīra mazākumā. Lai arī ar viesu pieaugošo spiedienu mājnieki tika galā gana prasmīgi, aptuveni 15.minūtes līdz spēles beigām tiesneša nozīmētais 11 m soda sities spēli salauza. Bija vai nebija pārkāpums šajā epizodē domas dalās, tiesnesis bija tuvāk un daugavpilietis gāzās pārliecinoši. Otros vārtus viesi guva aptuveni desmit minūtes līdz spēles baigām, uzstādot beigu rezultātu 1 - 2.
Neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, šī ir kluba vēsturē labākā sezona pirmās līgas pastāvēšanas vēsturē. FK Tukums 2000 / TSS ir izcīnījuši bronzas godalgas!! Neskatoties uz to, ka tukumnieku komanda noteikti bija gados jaunākā komanda pirmajā līgā (arī šodien, spēles izskaņā laukumā vienlaicīgi bija 4 !! 2002.gadā dzimušie spēlētāji), un sezonas sākumā neviens likmes uz Tukumu nelika, visas sezonas laikā ieguldītais darbs savus augļus ir devis. Tukumniekus visas pirmās līgas komandas uztver nopietni, un gatavojas spraigai spēlei. Lai nu kā, labākā sezona ir aizvadīta, kas pierāda ka varam, jā, ja strādājam tad varam.
Mēs strādāsim, cītīgi strādāsim.

FK Tukums 2000 / TSS vārdā vēlētos izteikt lielu paldies visiem kluba līdzjutējiem, mēs ceram Jūs priecēt ar daudzām skaistām uzvarām nākamajos čempionātos. Paldies Jums !!!