Uzvara sezonas ieskaņā!!!

10.11.
Šodien, Tukuma sporta hallē, savu pirmo spēli šosezon un pirmo spēli jaunajā Tukuma sporta hallē aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS telpu futbola komanda. Spēle tāds kā neliels derbijs, jo pretiniekos kaimiņi no netālās Talsu pilsētas.
Spēli pārliecinoši iesāka mājnieki, un jau 6 minūtē pēc diviem Rinalda Kalnciema vārtiem rezultāts 2 - 0. Vēlāk savu rēķinu atklāja Toms Aizgrāvis. Puslaikā ejot 3 - 1.
Līdz puslaika visum spēle līdzīga šūpolēm, kurš kuru. Un tomēr FK Tukums 2000 / TSS. Šīsdienas gaviļnieks Mārtiņš Šverins, un pus minūti vēlāk Artis Ojārs Ostrovskis, jau nepieklājīgais 5 - 1. Vēl vieni vārti Mārtiņam, un galavārds Tomam Aizgrāvim. Galarezultātā pārliecinoša uzvara, rezultāts 7 - 3.
Apsveicam ar izcīnīto panākumu, un novēlam sakārtot spēles rindas nākamajām cīņām, jo pirmās spēles un sezonas sākums bija jūtams.

Liels paldies daudzajiem skatītājiem, un īpašs paldies FK Tukums 2000 / TSS skaļajai atbalsta grupai, labākie !!!