A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Pievienojas labākie!!

 

30.10.
Pagājušajā nedēļas nogalē, FK Tukums 2000 atbalstītāju pulkam pievienojās "Ķekavas avots" gardā ūdens ražotāji. Futbolā, un vispār sportā, viena no svarīgākākajām sportista veiksmīgas sportošanas sastāvdaļām ir iztēŗātā šķidruma atjaunošana. Šo funkciju FK Tukums 2000 pārstāvjiem turpmāk pildīs Ķekavas avota ūdens, kas tiek iegūts 153 m dziļumā no artēziskā urbuma. Kā apliecina uzņēmuma pārstāvji, viņi ikdienā rūpīgi seko līdz, lai ūdens ķīmiskais sastāvs būtu nemainīgs, un tas saglabātu visas tās dabīgās īpašības ko mums piedāvā Latvijas zemes dzīles. Esam gandarīti, ka FK Tukums 2000 futbolist itreniņu un spēļu laikā savas slāpes veldzēs ar vistīrāko, gardāko un labāko - Ķekavas avota ūdeni. 
Kā vieni no pirmajiem ūdens labās īpašības testēs FK Tukums 2000 telpu futbola komanda, kura turpina aktīvu gatavošanos gaidāmajai telpu futbola sezonai.

Papildus šai priecigajai ziņai, FK Tukums 2000 izsaka lielu paldies Andrejam Balodim, kurš laipni palīdzēja piro šī gardā ūdens daudzumu nogādāt līdz Tukumam. Paldies Andrej!