A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Bronzas godalgas izcīnītas!!!

 

27.10.

Šodien Olainē, komanda.lv pirmās līgas čempionāta fināla četrinieka spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri. Nedaudz agrāk, Daugavpilī vietējā komanda pārspēja Rēzeknes komandu,līdz ar to tukumnieki rēzekniešiem kļuva neaizsniedzami, un nodrošināja bronzas godalgas.
Paldies Sportacentrs.com par tiešraides nodrošināšanu, savukārt FK Tukums 2000 vārdā gribētu atvainoties tiešraides skatītājiem par klaji amatierisko, tendenciozo, neprofesionālo un nepatiesībām pilno translācijas komentāru, diemžēl mēs visi to bijām spiesti klausīties.
Šoreiz spēli neanalizēsim, vien varam pateikt, ka SK Super Nova komanda svinēja uzvaru, divi vārti no 11 m atzīmes, vieni no spēles. Tukumnieki mājnieku vārtu vīru nepārspēja.
"Paldies par apsveikumiem, jā esam šogad izcīnījuši bronzas godalgas, prieks un lepnums par puišiem. Lai arī šodienas spēlē atkal grēkojām ar spēles disciplīnu, esmu apmierināts, pirmo reizi kluba vēsturē esam medaļās!! Paldies visiem kas ticēja, un paldies arī tiem kas neticēja. Vēl atlikušas šogad divas spēles, gatavojamies tām", savu pozitīvo noskaņu pēc zaudējuma neslēpa komandas treneris Andrejs Lapsa.

Apsveicam komandas spēlētājus, trenerus un visus visus pārējos, ar Tukuma futbola augstāko sasniegumu!!