A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Sezonas regulārajā čempionātā zaudējums pret līderiem.

 

21.10.

Šodien Daugavpilī, stadionā "Celtnieks", FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja regulārā čempionāta pēdējo spēli, tiekoties ar līdervienību BFC Daugavpils. Pirms spēles analīzes, vēlētos atzīmēt, ka tik jauns sastāvs, mūsējiem vēl šajā sezonā nebija bijis. Septiņu šajā gadsimtā dzimušie, no kuriem četri 2002 .gadā dzimuši jaunieši.

Spēles sākums abu komandu sastāvā likās tāds, nu ar nelielu pietāti. Tukumnieki jauni, Daugavpils nesaprotami inerti. Pirmajās piecpadsmit minūtēs, lai arī cik dīvaini tas neliktos, labākas vārtu gūšanas izdevības izveidoja tukumnieki. Bet, pirmie vārti krita pēc mūsējo kļūdas aizsardzībā, otrie pēc 11 m soda sitiena. Trešie vārti jau nedaudz kā no spēles, bet arī pēc pašu kļūdiņām. Otrajā puslaikā daugavpilieši guva vāl divus vārtus, un neskatoties uz itkā lielo zaudējumu, komandas treneris A.Lapsa saglabāja optimismu.
"Apsveicu, apsveicu visus ar regulārā čempionāta noslēgšanu, atrodoties tik augstajā trešajā vietā. Esam pirmo reizi izpildījuši sezonas uzdevumu, lieliski. Liekas, ka šīsdienas spēle, jauniešiem, bija laba futbola skola nākotnei. Ko lai saka par šīsdienas spēli, paldies čaļiem, viss ir kārtībā. Paši redzējāt ar kādu jaunu sastāvu šodien spēlējām. Traumas, kartiņas, izlase, kā arī personiski iemesli, tas viss sakrita reizē, un vienlaicīgi deva iespējas jaunajiem sevi pierādīt. Lai arī rezultāts liela, spēli iesākām lieliski, un ja būtu izdevies arī kādu no izveidotajām izdevībām iesist, būtu likuši mājniekiem panervozēt. Tagad gatavojamies tālākajām spēlēm, turpinām strādāt", pēc zaudējuma optimismu saglabāja komandas treneris Andrejs Lapsa.