Zaudējums mājās.

14.10.

Vakar, pēdējo regulārā čempionāta spēli komanda.lv pirmās līgas čempionātā aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS, uzņemot vienu no tabulas otrās puses komandām JDFS Alberts.
Lai arī šo komandu mērķi liekas ir diametrāli pretēji, puslaika vidū mājnieki viņiem uzdāvināja vārtu guvumu. Desmit minūtes vēlāk tukumnieki atspēlējās, visveiklākais vārtu priekšā bija Havrylychev Valerii. Lai arī kopš spēles sākuma laukuma saimnieki pilnībā kontrolēja spēli, vārtus, un arī gūt pārsvaru neizdevās. otrajā puslaikā spēles raksturs nemainās, tukumnieki kontrolē spēli, bet pēdējais sitiens neizdodas, tādejādi tiek izšķiestas daudzas labas vārtu gūšanas iespējas. Vēl vairāk, spēles 69.minūtē atkal iekrītam pretuzbrukumā, un 1 - 2. Tuvojoties spēles izskaņai, vēl viena rupja kļūda, 1 - 3, zaudējums spēlē, kurā bija noteikti jāuzvar. Par zaudējuma iemesliem jautājām komandas trenerim A.Lapsam.
"Gribētu atvainoties skatītājiem, kā arī pateikt paldies vairākiem spēlētājiem - Pāvelam, Atim, Eināram, Raivim un Viesturam. Jūs aizvadījāt labu spēli. Pārējiem ieteiktu padomāt, un izanalizēt savas darbības laukumā šīsdienas spēlē. Nē, viss jau nav tik slikti, vienkārši ir milzīgas dusmas, ja lielākā daļa komandas cīnās līdz pēdējam, bet komandā atrodas spēlētāji, kas vienkārši ignorē spēles disciplīnu, tādejādi novedot pie šāda rezultāta, mēs bijām labāki visā spēlē, tikai ne rezultātā uz tablo. Bet tas nekas, viss kas mūs nenogalina padara tikai stiprākus. Izskatās ka regulāro sezonu nāksies noslēgt trešajā vietā, visu izšķirs izslēgšanas cīņas. Paldies."