A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Zaudējums svarīgā spēlē.


06.10.
Šodien, kad visi Latvijas apzinīgie pilsoņi dodas pie vēlēšanu urnām lai izdarītu savu politiskā kursa izvēli, FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri aizvadīja vienu no pēdējām šīs sezonas mājas spēlēm, uzņemot RTU FC / Skonto Academy komandu. Viesi abu puslaiku vidū iespēja pa vienam vārtu guvumam, uz ko tukumnieki tikai pašā spēles izskaņā spēja atbildēt ar vienu vārtu guvumu, vārtu autors Ronalds Leja. Par neveiksmes iemesliem jautājām komandas trenerim Andrejam Lapsam.
"Protams šis ir ļoti nepatīkams zaudējums, vēl vairāk, šādā brīdī kad komanda cīnās par pirmajām vietām tabulā . Bet ko darīt, zaudējums un nulle šodien.Visvairāk apbēdina fakts, ka astoņpadsmit spēlēs ielaidām deviņus vārtus, tagad divās spēlēs četri vārti. Vai spēlētāji citi?? nē, pretinieki stiprāki? arī nē, atbilde ir jāmeklē sevī, neievērojam spēles disciplīnu. Un pret to man ir viss lielākās pretenzijas, par spēles disciplīnas neievērošanu. Bet viss jau nav tik slikti, vēlētos uzteikt šajā spēlē Ati Ozolu, ļoti patika sniegums un atdeve, arī uz maiņu nākušie 2002. gada čaļi, gan Rūdolfs, gan Ronalds labi nospēlēja. Iegāja sarežģītā spēlē, un ar savu azartu un degsmi centās vilkt komandu, Ronalds vēl vārtus iesita paldies, šodien bija jauno spēlētāju diena. No otras puses, nav jau nemaz tik slikti viss, momentus jau izveidojām tikai nevarējām gūt vārtus. Būs arī vārti. Rīt brīvs, ar pirmdienu gatavojamies nākamajai spēlei".

Nākamo spēli FK Tukums 2000 / TSS aizvadīs jau nākamajā sestdienā, kad Tukumā viesosies JDFS Alberts komanda, spēles sākums 14.00.