Pāris dienas lai būtu četri.

29.09.

Jā, pāris dienas pietrūka, lai komanda.lv pirmās līgas čempionāta vadībā, četrus mēnešus būtu atradusies FK Tukums 2000 / TSS. Vadību tukumnieki ieguva 2.jūnijā, un šodien atkāpās uz otro vietu, jo izbraukumā tika piedzīvots zaudējums pret vietējo Rēzeknes komandu.
Spēles sākumā, tukumnieki droši kontrolēja spēles gaitu, cenšoties rēzekniešiem uzspiest savu spēles gaitu, kas arī izdevās, un spēles 15 minūtē Kristera Eduarda Švāna gūtie vārti likās kā likumsakarība. Mājnieki atbildēja ar tālam piespēlēm tādejādi cenšoties izvirzīt savus uzbrucējus tuvāk tukumnieku vārtiem. Likās ka viss tā arī turpināsies, bet... spēle salūza nepilnas 10 minūtes līdz puslaika pārtraukumam. Puslaikā 1 - 0. Otrā puslaika sākumā likās, ka tukumnieki būs atguvušies pārtraukumā, bet iespējams mazais paviršības velniņš jau bija iezadzies.Spēles 58 minūtē viesi vienus vārtus atguva pēc stūra sitiena. Un puslaika vidū jau izvirzījās vadībā, jo pēc burzmas tukumnieku vārtu priekšā, acīgākais bija Rēzeknes komandas spēlētājs. Tukumnieki metās atspēlēties, radot vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, bet mājnieku vārtu vīrs darbojās pārliecinoši, un vēl vairāk, viesi atbildēja ar ļoti bīstamiem prettriecieniem. Vienā no tādiem soda laukumā tika pārkāpti noteikumi, viesu komandas spēlētājs varēja izšķirt spēles likteni, bet viņa sitiens bija neprecīzs. FK Tukums 2000 / TSS visi centieni izglābties cieta neveiksmi, lai gan bija reālas, labas iespējas spēli izlīdzināt, ja ne pat izraut uzvaru.
"Viss kārtībā, futbols nesastāv tikai no uzvarām, ir arī zaudējumi, un tāda diena ir šodien. Spēli aizvadījām pa posmiem, bija labi un bija ne tik labi. izveidojām daudz vārtu gūšanas momentu, tikai šoreiz neiesitām. Lai arī zaudējām kopvērtējuma līderu pozīciju, tas varēja notikt arī ātrāk, bet bez cīņas mēs nevienam neko nedosim, katram savs būs jāizcīna pašam, arī mums. Gatavojamies nākamajai spēlei, kuru aizvadīsim savu skatītāju priekšā", tā komandas treneris Andrejs Lapsa telefonsarunā no Rēzeknes.
Nākamā spēle 6.oktobrī, kad Tukuma viesosies RTU FC/Skonto Academy komandas vīri. Spēles sākums 14.00.