Uzvara izbraukumā, kas nodrošina uzdevumu!

23.09.
Vakar FK Tukums 2000 / TSS komanda aizvadīja kārtējo spēli komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēlē, viesojoties Preiļos, pie vietējās BJSS Preiļi komandas.
Jau ar pašu spēles sākumu viesi kontrolēja spēli, un likās ka likumsakarīgi ir spēles divdesmitajā minūtē Krista Krūmiņa gūtie vārti. Pēc vārtu guvuma iestājās tāda kā miegainība, vieni itkā vairs negrib, otri īsti nevar. Bet šis stāvoklis bija mānīgs, jo mājnieki divas reizes pēc tukumnieku kļūdām, vai līdz galam nenostrādātām epizodēm, devās vienatnē uz tikšanos ar tukumnieku vārtsargu Adrianu Misu. Paldies Adrianam rezultāts nemainījās.
Otrajā puslaikā FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri jau darbojās pārliecinošāk un kļūdas nepieļāva, un tas bija tikai laika jautājums, kad kritīs otrie vārti. Pēc lieliska Eināra Blumera izrāviena pa labo malu, un sekojošās piespēles uz 11 m atzīmi, precīzs bija Rinalds Kalnciems. Ilgi arī nebija jāgaida uz trešajiem vārtiem, pēc cīņas laukuma vidusdaļā, no kreisās malas labu piespēli vārtu priekšā atdeva Pāvels Pilāts, un atkal Rinalds Kalniciems bija precīzs. 3 - 0 skaista uzvara, un izcīnot šo uzvaru tukumnieki ir izpildījuši šīs sezonas komandas uzstādījumu, finišēt četriniekā, kā arī sasnieguši FK Tukums 2000 / TSS labāko rezultātu, jo tik augstu mēs neesam vēl bijuši nekad.
Apsveicam komandu ar izcīnīto uzvaru, un vēlam veiksmes nākamajās spēlēs.