A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Kā dziesmā!


16.09.
Vakar, savu kārtējo komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, uzņemot viesu koamddu no tālajiem Balviem.
Jau no paša spēles sākuma, majnieki viesiem lika saprast kas ir saimnieki laukumā. Precīza un gana kvalitatīva saspēle nodrošināja arī teritoriālo pārsvaru. Lai arī vairākas lieliskas vārtu gūšanas izdevības spēles sākumā tika izniekotas, pirmie vārti tika gūti pēc stūra sitiena. Pirmais raidījums trāpīja vārtu pārliknim, un pie atlēkušās bumbas ātrākais bija Vladislavs Terentjevs, kurš atklāja spēles rezultātu. Otrie vārti spēlē, pēc lieliskas Vladimira Mukina piespēles un Ata Ozola raidījuma ar galvu, krita 24.minūtē. 
Otrajā puslaikā spēles raksturs īpaši nemainījās, mājnieki pilnībā kontrolēja spēli. Pēc Ata Ozola izrāviena pa labo malu, un sekojošas perfektas piespēles, nekļūdīgs bija uz maiņu nākušais Viesturs Ostrovskis. Nedaudz vēlāk, pēc neliela apjukuma vārtu vīra laukumā, savus otros vārtus guva Vladislavs Terentjevs. Trīs minūtes vēlāk, pēc tālas Vladimira Mukina piespēles, nenolaižot bumbu zemē, sita Viesturs Ostrovskis, gūstot otros vārtus un uzstādot spēles beigu rezultātu.
Nākamā spēle tukumniekiem nākamajā nedēļas nogalē, tālā izbraukumā Preiļos, kur mūsējie tiksies ar Preiļu BJSS.
Spēli iespējams noskatīties ierakstā šeit.