Apliecinājums raksturam.

18.05.

Vakar, 17.maijā, 1.līgas čempionāta ietvaros FK Tukums 2000 aizvadīja izbraukuma spēli Kurzemes pilsētā Saldū. Pirmajā puslaikā, nonākuši zaudētājos ar 0 - 1, tukumnieki nespēja atrast ceļu līdz pretinieku vārtiem. Turpinoties spēlei, arvien lielāku spēles kontroli ieguva mūsu vīri, un kā pirmais ar rezultatīvu trāpījumu atzīmējās, 50.minūtē uz maiņu iznākušais, Kristaps Vilmanis. Pēc tukumnieku vārtu guvuma spēle kļuva vēl asāka, un 60.minūtē laukumā izcēlās nekārtības, jo gados pieredzējušākie mājinieki, nespējot tikt galā ar gados jaunākajiem tukumniekiem, savu varēšanu vēlējās izrādīt nu nepavisam futbola noteikumiem atbilstošā manierē. Protams, pārsteidz tiesnešu darbības- jo vairāk tiek sodīta komanda, kura nav asumu iniciatore, gala iznākumā - trīs dzeltenās kartiņas mūsējiem, divas pretiniekiem. Otros vārtus tukumnieku labā guva Rihards Purmalis. Tuvojoties spēles beigām, mājinieki izrādīja arvien pasīvāku un nekvalitatīvāku futbolu. Un par šādām paviršībām viņus sodīja Rinalds Kalnciems, kurš, jau kompensācijas laikā, uzstādīja spēles beigu rezultātu 3 - 1 mūsu komandas labā.

Komandas treneris bija priecīgs par trīs izcīnītajiem punktiem, jo komanda izbraukuma spēli aizvadīja bez trīs pamatsastāva spēlētājiem. Kristaps Dišlers atzinīgus vārdus veltīja diviem jaunajiem Tukuma futbolistiem: Kristapam Vilmanim un Artim Miškinam. Šo spēlētāju cīņasspars un pašatdeve laukumā šajā spēlē bija labs piemērs pārējai komandai.

Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs 24.maijā Preiļos, pretiniekos vietājā Preiļu BJSS vienība.