Tā turpināt.

08.09.
Šodien, Tukuma pilsētas stadionā, FK Tukums 2000/ TSS komanda.lv pirmās līgas čempionāta ietvaros izņēma FK Auda komandu.
Pēc pāris pirmajām, varbūt nedaudz biklajām spēles sākuma minūtēm, ar vien vairāk sāka izpausties tukumnieku pārsvars. Mājnieki itkā droši kontrolēja spēles gaitu, bet taustāmā rezultātā to pārvērta viesi, straujā pretuzbrukumā gūstot vārtus. Nonākuši iedzinējos, tukumnieki aktivizējās, un kā pirmais to veiksmīgi paveica Rūdolfs Reigolcs- reids pa laukuma labo malu, tad garām pāris pretiniekiem un no metriem divdesmit skaists šāviens ar kreiso 1 - 1. Tuvojoties puslaika izskaņai, Pēvels Pilāts kreisajā malā tika galā ar aizsargiem, un pēc centrējuma Rinaldam Kalnciemam no pāris metriem atlika tikai bumbu ievirzīt vārtos. Puslaikā ejot 2 - 1. Otrajā puslaikā viesi pat īsti bumbu nekontrolēja, jo nemitīgi uzbruka tukumnieki. Un līdzīgi kā iepriekš, viesu aizsardzību ar individuālu meistarību sasēja Krists Krūmiņš, un atkal Rinalds Kalnciems bija precīzs. Likās jau ka būs arī ceturtie un nākamie vārti, bet, kā nereti gadās, viesi prettriecienā samazina rezultātu. Spēles izskaņā nekas īpašs nenotika, un tukumnieki svinēja uzvaru svarīgā mājas spēlē.
"Apsveicu visus ar uzvaru. Ar trīs punktiem protams esmu apmierināts, ar spēli gan nē. Tā kā turnīra tabulā esam pirmie, ar katru nākamo spēli būs grūtāk un grūtāk noskaņoties. Bet pretiniekam tad kas, viņi spēlē pret līderiem, visu vai neko. Gribētu vēlreiz apsveikt Rūdolfu ar pirmajiem vārtiem čempionātā, skaisti vārti, pelnīti. Vēlos arī pateikties visiem komandas spēlētājiem par parādīto raksturu, jo kā jau minēju, visi turpmākie punkti nāks ar vēl lielāku piepūli. Bet tas nekas, mēs tam būsim gatavi", tā komandas treneris Andrejs Lapsa.
Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS komandai jau nākamajā sestdienā, kad Tukuma viesosies Balvu Sporta centra komanda. Spēles sākums 17.00.