A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

FK Tukums 2000 - spēcīgākā komanda valstī U - 11 vecuma grupā.


26.08.
Trīs dienu garumā, vēju pilsētā liepājā notika Latvijas kausa izcīņas finālturnīrs, kur pēc atlases un reģionālā principa tikās divpadsmit spēcīgākas valsts komandas U - 11 (2007. dz.g.) vecuma grupā. Apakšgrupu spēlēs FK Tukums 2000 zēni ar 2 - 0 pārspēja Ventspils vienaudžus, otrajā spēlē ar 7 - 1 tika sagrauti SK Super Nova jaunie kājbumbas meistari. Sestdienā, pirmajā spēlē tika slēgts mierizlīgums 2 - 2 ar BFC Daugavpils pārstāvjiem. Turpinājumā 6 - 0 nekādu cerību Vidzemes FC/Smiltene komandas pārstāvjiem, un noslēdzošajā apakšgrupu spēlē 2 - 0 pret JDFS Alberts. Izcīnīta pirmā vieta grupā, un uz fināla četrinieku līdz tiek ņemti trīs punkti pret Vidzemes FC/Smiltene komandu. 
Pirmajā top četri spēlē 5 - 2 pret mājniekiem FK Liepāja/LFS, un pēdējā spēle, lielais fināls, kurš uzvar tas čempions pret FS Metta. Skaista, un pelnīta uzvara, rezultāts 2 - 0, un FK Tukums 2000 U - 11 vecuma komanda otro gadu pēc kārtas, ar paceltām galvām ver teikt, esam stiprākie Latvijā.
"Paldies, liels paldies, ir vēl viens smaga darba gads aizvadīts, un protams šī ir viss labākā balva zēniem par ieguldīto smago darbu - otrais čempionu tituls. Tagad, ar pilnu atbildības sajūtu varu teikt, ka izcīnīt titulu ir grūti, bet to nosargāt, daudz daudz grūtāk. Visās spēlēs, visi spēlē pret esošajiem čempioniem, un vēlas saviem atbalstītājiem apliecināt savu varēšanu. Bet mēs pateicoties maniem foršākajiem puikām uz zemes to izdarījām, viņi ir īsti cīnītāji, īsti varoņi. No pirmās līdz pēdējai minūtei, visi, visi kā komanda. Ar vairogu vai uz vairoga. Cīnāmies līdz galam un katrā epizodē, un tikai tad var sasniegt to ko kāro. Apsveicu visus ar uzvaru. 
Izmantojot izdevību gribu pateikt paldies pārējiem treneriem, kas palīdzēja visa gada garumā sasniegt šo mērķi, vārtsargu trenerim, individuālās meistarības treneriem, visiem visiem kas ieguldīja savu artavu. Protams arī milzum liels paldies vecākiem par nenogurstošo atbalstu un sapratni, mēs ejam pareizajā virzienā. 
Liels paldies arī šī finālturnīra organizatoriem par iespēju zēniem spēlēt lielajā laukumā, un par labu turnīra organizāciju kopumā, tā turēt", priecīgas un noguris pēc garā fināla maratona ar saviem iespaidiem dalījās komandas treneris Sergejs Kovaļovs.

Arī kluba vārdā apsveicam visus mūsu uzvarētājus, spēlētājus un trenerus, mēs ar Jums lepojamies, Jūs esiet labākie.