Pārliecinoši.

25.08.

Šodien, komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēlē, viesojoties Grobiņā, pārliecinošu sniegumu demonstrēja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri.
Jau ar pašu spēles sākumu tukumnieki vairāk kontrolēja bumbu un arī spēles ritējumu, un puslaika vidū viesu vārtus atslēdza Einārs Blumers. Pēc puslaika pārtraukuma lielo tukumnieku pārsvaru laukumā, uz tablo dubultoja Atis Ozols. Tālāk vārtus guva uz maiņu nākušais Rūdolfs Salmiņš, un divas reizes viesu vārtsargu pārspēt sev atvēlētajā laikā paspēja Krists Krūmiņš. Skaista un pārliecinoša uzvara 5 - 0.
"Paldies par apsveikumiem. Lai arī sacentāmies ar tabulas otras puses komandu, šī spēle bija ļoti svarīga. Iepriekšējā spēlē piedzīvojām zaudējumu, tāpēc svarīgi bija atgūt pārliecību par saviem spēkiem un protams izcīnīt uzvaru. Tas šoreiz izdevās lieliski. Vēlētos uzslavēt Eināru Blumeru, šodien labu darbu padarīja, kā arī Rūdolfu Reingolcu, kurš spēlējot centra aizsarga pozīcijā, kapteiņa Toma Aizgrāvja prombūtnes laikā, ar saviem pienākumiem tika galā lieliski. Kāda var būt labāka uzslava centra aizsargam kā nulle uz tablo pretī viesu komandai? Paldies visiem, visiem, Jūs apliecinājāt ka variet", tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc uzvaras Grobiņā.
Nākamā spēle FK Tukums 2000 komandai tikai 8.septembrī, kad Tukuma viesosies FK Auda komanda.