A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Pirmais fināls LFF Kausa izcīņā futbolā 8x8 aizvadīts.


19.08.
Šodien Gulbenē, noslēdzās trīs dienu futbola maratons futbolā 8x8, gada galvenās sacensības U - 10 (2008.dz.g) vecuma grupā. Protams neiztrūkstoši Latvijas top 12 komandu dalībnieki ir FK Tukums 2000 / TSS pārstāvji.
Apakšgrupu spēles jaunajiem tukumniekiem iesākās neveiksmīgi, 0 - 3 pret FA Ventspils, turpinājumā no 2 - 0 vadības 2 - 4 zaudējums. Sestdienas rītā ar 3 - 2 pārspēti FS Metta zēni, tad atkal zaudējums, šoreiz 1 - 4 pret BFC Daugavpils, un dienas noslēgumā ar 2 - 0 uzvarēti Vidzemes FC/Valmiera komandas spēlētāji. 
Pēc visu punktu saskaitīšanas izrādījās, ka trīs komandām ir pa 6 punktiem, un tikai papildus rādītāju dēļ jaunie tukumnieki ierindojās piektajā vietā, kas ļāva cīnīties tikai par 9 - 12 vietām.
Šodienas atlikušajās spēlēs FK Tukums 2000 / TSS ar 3 - 0 pārspēja Rēzeknes FA jaunos futbolistus, un noslēgumā ar 2 - 1 uzvarēja Balvu Sporta centra spēlētājus, izcīnot devīto vietu.
Par piedzīvoto Gulbenē jautājām komandas trenerim Atim Kovaļovam: "protams liela vilšanās, jo devītā vieta nepavisam nav tā uz ko mani puiši ir spējīgi. Pirmajā spēlē bijām galīgi aizmiguši, otrajā bijām drošā vadībā ar 2 - 0, tad mūs nedaudz salauza. Iespējams arī visu kopējo ietekmēja dzīves apstākļi, kas nu noteikti nebija Latvijas kausa fināla cienīgi, un arī nebija vienādi visiem dalībniekiem. Protams ēšanas grafika neiespējamā piekārtošana spēļu grafikam ir vispār nonsenss, labi ka pusdienas neiekrita spēles laikā, būtu jāizvēlas spēlēt vai dot bērniem ēst. Otrajā dienā pirmā spēle ok, un tad.... , mani noraidīja no laukuma, jo neesot uz laukuma palīdzēju saviem puikām veidot "sieniņu" pie standartsituācijas, tas esot aizliegts!!, kad jautāju, kas to nosaka, noteikumi vai kāda īpaša regula, ka treneris nevar 10 gadīgus puikas mācīt futbola prasmēs, tiku aizdzīts prom. Visu otro puslaiku manējie cīnījās kā mācēja, superpuikas, labākie, un paši paši foršākie. Pārējās spēlēs jau izlieto nevarēja sasmelt, bet nekas, katra šāda pieredze padara mūs tikai stiprākus, un zinu, ka nākamgad būsim savā vietā. Vēl gribētu pateikt milzum lielo paldies visiem zēnu vecākiem par atbalstu, Jūs bijāt liesiski, liels paldies Jums par visu". 
Vēlam izturību un lepojamies ar parādīto raksturu, un ticam, ka labākās spēles vēl tikai būs.