A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

10.


11.08.
Šodien, komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēlē FK Tukums 2000 / TSS komanda uzņēma komandu no Staiceles - FK Staiceles Bebri. Un kā jau noprotiet, arī šajā spēlē tika svinēta uzvara, un kopumā, šī jau ir 10 uzvarētā spēle pēc kārtas.
Jau no paša spēles sākuma tukumnieki viesiem norādīja, kas ir laukuma saimnieki. Viesu komandas spēlētāji tikai epizodiski tika pie bumbas, un spēle notika pie viņu vārtiem. Pārliknis, vārtu stabs un vēl daudzas labas izdevības pirmajā puslaikā tika izniekotas. 
Otrā puslaika sākumā pēc aktīva Havrylychev Valerii izrāviena uz centrēto bumbu, tikai ar pārkāpumu viņu spēja apturēt viesu komandas aizsargi. Soda sitienu aukstasinīgi realizēja Kuznetsov Stanislav. Un likās, ka maisam gals vaļā, jā, daļēji. Pie sava vārtu guvuma par centību spēlē tika arī Havrylychev Valerii, nākamais Rinalda Kalnciema nopelnīto sodu realizēja Toms Aizgrāvis. Un punktu spēlei pielika Einārs Blumers. Skaista un pārliecinoša uzvara, kā arī jauns kluba sasniegums, desmit uzvaras pēc kārtas.
"Paldies par apsveikumiem, arī es visus apsveicu ar šo uzvaru. Lai gan pēc spēles bijām daudz pārāki, pirmajā puslaikā galīgi nevedās ar uzbrukumu noslēgumu. Esmu novērojis, ka spēlējot pret vājākām komandām nespējam pilnībā noskaņoties, arī šodien, prieks par daudzajiem izveidotajiem momentiem, protams žēl par realizāciju. Gribētu atzīmēt Eināra Blumera atgriešanos, prieks par viņu, ka viņš spējis tik ātri atjaunot iepriekšējo sapratni ar kluba biedriem, un arī apsveicu viņa arī ar vārtu guvumu. Īsumā tas viss, gatavojamies nākamajai spēlei", tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc uzvaras pār Staiceles komandu.
Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS 18.augustā pret tiešajiem konkurentiem, kad Tukumā viesosies SK Super Nova. Spēles sākums 17.00.