Uzvara Smiltenē!

05.08.
Vahar Smiltenē,Smiltenes pilsētas (Tepera) stadionā FK Tukums 2000 / TSS komandas aizvadīja kārtējo komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēli, tiekoties ar vietējo FK Smiltene / BJSS.
Jau no paša spēles sākuma, par nelielu vilšanos uz spēli sanākušajam kuplajam skatītāju pulkam, bija skaidrs, ka spēli kontrolēs viesi. Pirmā puslaika izskaņā ar precīzu sitienu izcēlās Krists Krūmiņš. Spēles otrajā puslaikā spēles raksturs īpaši nemainījās, tukumnieki spēlēja mājnieku laukuma pusē, un tie centās atbildēt ar kādu pretuzbrukumu, kas arī tā īsti neizdevās. Otrā puslaika vidū FK Tukums 2000 / TSS pārsvaru dubultoja Rinalds Kalnciems, un jau tuvāk spēles izskaņai, viesi glābjoties no vārtu zaudējuma ieraidīja bumbu paši savos vārtos. Skaista, pārliecinoša un tik ļoti vajadzīga uzvara, pirms divu mājas spēļu sērijas.
"Paldies par apsveikumiem, paldies. Tiešām, lai arī bijām šajā spēlē pārāki, Smiltenes komanda ir viena no mums neērtajām komandām, ko mēs neesam aizmirsuši. Mājnieki savu skatītāju priekšā bija gatavojušies spēlei pret turnīra līdervienību, un tāpēc priecājos, ka neiekritām viņu lamatās kā tas bija gadījies mums iepriekšējās sezonās. Šajā sezonā viņiem nulle pret mums, pavasarī 4 - 0, šoreiz 3 - 0, divas skaistas uzvaras. Kā jau minēju, pati spēle tāda nedaudz nervoza, pārsvars ir bet nevaram realizēt to uz tablo. Labi, ka viss sakārtojās un spējām izcīnīt tik ļoti vajadzīgos trīs punktus. Visus uzaicinu uz mājas spēli nakamajā sestdienā", tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc panākuma Smiltenē.
Nākamo spēli FK Tukums 2000 / TSS aizvadīs nākamajā sestdienā, kad Tukuma ciemosies FK Staiceles Bebri, spēles sākums 17.00.