A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

2011.gads bliež pa īstam.


29.07.
Tāpat kā nedaudz vecākie kluba biedri, arī U - 7 (2011.dz.g.) zēni šo tveicīgo nedēļas nogali aizvadīja Rojā, Baltic Sea Cup 2018 izcīņā.
FK Tukums 2000 zēni tika sadalīti divās komandās neskatoties uz to, ka turnīra nolikums paredzēja katru spēli 2 x 15 minūtes, kas šajā lielajā karstumā nav joka lieta, jo tik garas spēles jaunie tukumnieki aizvadīja pirmo reizi. Tā otrās komandas puiši, kuri vēl tikai sākuši apgūt kājbumbas zinības, un vēl tikai uzņem apgriezienus par cīņai par vietu pirmajā komandā, īsti nespēja lielajā karstumā neko likt pretī pretiniekiem. Tika izcīnīts neizšķirts un piedzīvoti zaudējumi.
Kardināli pretēji ir tiem, kas vietu FK Tukums 2000 pirmajā komandā izcīnījuši. Pirmajā dienā ar 4 - 1 pārspēti SK Super Nova vienaudži, un arī sev vēlamo 3 - 2 jaunie tukumnieki iespēja pret JFC Skonto zēniem. Sestdiena tika iesākta FC Jēkabpils 2 sagraušanu, rezultāts 7 - 1, un otrajā spēlē bez cerībām tika atstāti FK Strela  2 komandas zēni, rezultāts 4 - 0. Pēdējā apakšgrupas spēlē, jau svētdienā, ar 3 - 1 uzvarēta arī FK Strela pirmā komanda, un lielais fināls rokā. Lai arī šāda ilguma spēles tukumniekiem bija jaunums, un trīs dienu garumā uzkrātais nogurums lika sevi manīt, neviens FK Tukums 2000 futbolists nevienam neko nekad nedāvinās un par velti nedos. Lielajā finālā ar 5 - 2 tika piedzīvota īsta raksturu uzvara pār Jēkabpils pirmās komandas zēniem, un izcīnīta skaista uzvara visā turnīrā kopumā. 
Šīs trīs dienas noteikti bija fantastisks piedzīvojums ne tikai jaunajiem futbolistiem, bet arī viņu vecākiem. Jo kopīgā līdzi jušana mazajiem ķipariem saliedē, ļauj vienam otru iepazīt tuvāk, kā arī saliedē pašu vecāku kolektīvu, un protams "noštimmē" balsis kopīgai līdzi jušanai nākamajos turnīros.
Apsveicam visus futbolistus, viņu treneri un protams līdzjutējus ar izcīnīto lielisko panākumu, un vēlam veiksmi nākamajos turnīros.