A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Baltic Sea Cup 2018


29.07.

Šodien Rojā noslēdzās, visu nedēļas nogali notikušais Baltic Sea Cup 2018. FK Tukums 2000 U - 9 vecuma futbolisti piedalījās ar divām komandām, jo tik svarīgā spēļu prakse jākrāj ikvienam. 
FK Tukums 2000 otrā komanda apakšgrupu spēlēs piedzīvoja zaudējumu 1 - 8 pret SK Super Nova 1 komandu, ar 0 - 3 zaudēja FK Bandava un Moskovskaja Zastava️, un ar tik nepatīkamo 2 - 3 atzina FK Liepāja zēnu pārākumu. Pēc šādām neveiksmēm jaunie tukumnieki visu niknumu izlika spēlē par vietu 9 - 0 sarauti FC Paide, un mājupceļš jau nelikās tik drūms. Par labāko spēlētāju komandā tika atzīts Aleksandrs Zēniņš.
FK Tukums 2000 pirmā komanda jau cīnījās krietni sparīgāk, ar 8 - 2 sagrauti JFC Skonto zēni, ar 7 - 0 FC Paide, ar 3 - 2 uzvarēti SC Mārupe vienaudži, un ar 2 - 4 piedzīvota neveiksme pret Ogres jaunajiem futbolistiem. Tā kā turnīra reglaments paredzēja cīņas par vietām, tad spēlē par trešo vietu turnīrā ar 2 - 0 tika pārspēta FK Liepāja komanda, un izcīnītas bronzas godalgas. Labākā spēlētāja nominācija Aleksam Vanagam.
Apsveicam komandas trenerus, spēlētājus un kvēlākos līdzjutējus ar sasniegtajiem labajiem rezultātiem.