Noticēt sev.

28.07.

Šodien, komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēlē, tikās čempionāta pašreizējās līdervienības - FK Tukums 2000 / TSS uzņēma vicelīderus BFC Daugavpils / Progress vienību.
Spēli aktīvāk iesāka mājnieki, uz ko pretinieki atbildēja ar tālajām piespēlēm un pretuzbrukumiem. Lai arī tādu īstu vārtu momentu pirmajā puslaikā nevienai komandai izveidot neizdevās, liekas, ka nedaudz tuvāk vārtu guvumam bija viesi. Bija arī moments, kad viesi pēc standartsituācijas bumbu vārtos dabūja, bet tas bija pēc pārkāpuma izdarīšanas. Pirmais puslaiks noslēdzās ar kaujiniecisko 0 - 0.
Otrā puslaika sākumu atkal aktīvāk iesāka FK Tukums 2000 / TSS pārstāvji, bet ar vārtu gūšanu nevedās. Spēles spriedze pieauga, un arī bija jūtama piesardzība, jo komandu spēlētāji saprata, ka šī izskatās pēc vienu vārtu spēles. Spēles 83.minūtē viesim bija jāgūst vārti, bet bumbu no vārtu līnijas kad vārtsargs jau bija apspēlēts, izsita komandas kapteinis Toms Aizgrāvis. Varbūt šī reālā iespēja lika viesiem sajust uzvaru, bet, kā jau nereti futbolā gadās - neiesit tu, iesit tev. 89.minūtē pēc Ata Ozola piespēles praktiski no gala līnijas, bumbu precīzi vārtu apakšējā stūrī "ielika" Krists Krūmiņš. 1 - 0!!! Visi viesu centieni atspēlēties tika apslāpēti, un izcīnīta skaista uzvara, palielinot pārsvaru pār sekotājiem kopvērtējuma tabulā līdz pieciem punktiem.
"Pirms spēles man jautājāt, ko domāju par Daugavpils komandas uzbrukumu. Tagad varu atbildēt, līgas labākā aizsardzība bija pārāka par līgas labāko uzbrukumu. Protams, šodien mums bija arī neliels veiksmes faktors, Toma Aizgrāvja izskatā, bet veiksme jau ir jānopelna, un acīmredzot bijām to pelnījuši.
Paties prieks un atvieglojums pēc šīs spēles, no sirds apsveicu visus ar šo uzvaru, paties prieks arī par daudzajiem sanākušajiem skatītājiem, kuriem cerams ka nelikām vilties. Apsveicu ar uzvaru", tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc svarīgā panākuma mājas spēlē.

Spēles puslaikā FK Tukums 2000 prezidents Verners Akimovs līdzjutēju konkura ietvaros izlozēja divus veiksminiekus kas tika pie balvām, apsveicam Elīnu un Markusu ar iegūtajām balvām.

Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS 4.augustā, kad Smiltenē viesosimies pie FK Smiltene/BJSS.