A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Svarīga uzvara.


22.07.
Vakar, otro izbraukuma spēli pēc vasaras lielā pārtraukuma aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri. Spēle gana nopietna, jo ciemojāmies pie tobrīd ceturtās vietas īpašnieces JDFS Alberts komandas. 
Spēle, kā jau jebkura spēle ar turnīra tabulas netālu esošajām komandām, saspringta un nervoza. Lai arī spēles pamatlaikā abas komandas nespēja pārspēt otras komandas vārtsargus, spēles kompensācijas laika pēdējā minūtē laimīgu uzvaru tukumniekiem izrāva Terentiev Vladyslav. Pateicoties šai uzvarai tukumnieki saglabā turnīra līdervienības statusu, bet Alberts komanda noslīdēja uz sesto vietu, jo viņus apsteidza Rēzeknes un Audas komandas. 
"Prieks, patiess prieks, protams par trīs punktiem, bet vēl lielāks gandarījums par komandas parādīto spēles disciplīnu un raksturu. Jau ar spēles sākumu zinājām, ka nebūs viegli mājnieku izvēlētās taktikas dēļ, bet komanda parādīja raksturu, un spēja izcīnīt tik svarīgo uzvaru. Komandas sastāvā šajā spēlē nebija viena līdera, gribētu uzteikt komandas garu un biedriskumu, paldies vīriem par parādīto cīņassparu un ticību saviem spēkiem", tā komandas treneris Andrejs Lapsa .
Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS komandai savās mājās, kad Tukumā viesosies BFC Daugavpils/Progress. Spēle notiks 28.07, tās sākums 16.00.