A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Dāvana svētkos!


14.07.
Šodien, kad lielais vairums FK Tukums 2000 jauno spēlētāju un viņu līdzjutēju posās lielajam Rožu svētku gājienam, Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas stadionā komanda.lv pirmās līgas čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri. Pretinieks gana nopietns, daudzkārtējais valsts čempiontitulu īpašnieks, komanda kas patreiz saucas RTU FC/ SKONTO ACADEMY.
Spēles 15. minūtē vienatnē, uz "randiņu" ar mājnieku vārtsargu izvirzītais Krists Krūmiņš bija precīzs un atklāja spēles rezultātu. Spēlei iesilstot, viesi no 11 metru atzīmes rezultātu izlīdzināja, bet pirmā puslaika pirmspēdējā minūtē mājnieku vārtu vīru otro reizi sarūgtināja Rinalds Kalnciems. Spēles beigu rezultātu 66.minūtē uzstādīja Rūdolfs Salmiņš. Skaista dāvana tukumniekiem un svētku viesiem sarūpēta.

"Paldies par apsveikumiem, bet būšu godīgs, visas uzslavas maniem vīriem. Paldies viņiem par ievēroto spēles disciplīnu un pašatdevi, jo šī uzvara, pēc lielā vasaras pārtraukuma, bija mums ļoti svarīga. Lai arī šodien spēlējām ar gana jaunu sastāvu, visi cīnījās, un pats galvenais, noticēja sev. Prieks par Rūdolfu Salmiņu, vai kāds varētu iedomāties labāku debiju pirmajā līgā? - spēle pamatsastāvā un skaisti gūti vārti, kā arī spēles labākā spēlētāja balva, lieliski. Paldies manai komandai, šodienas spēle pierāda ka ieguldītais darbs, ja tas tiek ieguldīts no sirds, agrāk vai vēlāk nes augļus. Paldies." tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc lieliskās šodienas uzvaras.,