Rakstura spēle.

10.05.

Šodien kārtējo 1.līgas čempionāta spēli aizvadīja FK Tukums 2000 komanda, pretiniekos Vidzemes komanda no Smiltenes. Lielisks spēles sākums padevās mūsu vīriem, un kā pirmais, pēc lieliskas Miķeļa Reinfelda piespēles, vērtus guva Rihards Purmalis. Līdz puslaika vidum spēli pārliecinoši kontrolēja tukumnieki, līdz brīdim, kad puslaika izskaņā nonāca skaitliskajā mazākumā, sarkanā kartīte Sandijam Jokstam. Viesi puslaika izskaņā rezultātu izlīdzināja no 11 m atzīmes. Otrajā puslaikā, spēlējot skaitliskā mazākumā, bumbas kontroli mājnieki atdeva viesiem, brīžiem veidojot ļoti bīstamus pretuzbrukumus. Attapīgākais spēlētājs, izmantojot nesaprašanos vērtu priekšā, bija Miķelis Reinfelds, un 2-1 mājnieku labā. Jau pāris minūtes vēlāk, pēc lieliskas Rinalda Kalnciema piespēles, savus otros vārtus spēlē guva Miķelis Reinfelds. Lai arī viesi vienus vārtus atguva, mājnieki nebija viesmīlīgi: pēc labas kombinācijas laukuma vidusdaļā un lieliskas pēdējās Dmitrija Kuzmina piespēles, spēles beigu rezultātu uzstādīja Rinalds Kalnciems. 4 - 2 vēstīja tablo, atskanot spēles beigu signālam. Pēc spēles komandas treneris Kristaps Dišlers par lielisku spēli uzteica Miķeli Reinfeldu un Rinaldu Kalnciemu. Kā vienu no svarīgākajiem spēlētājiem, kurš deva lielu ieguldījumu uzvaras kaldināšanā treneris atzīmēja Dmitriju Kuzminu, kurš šoreiz spēlēja ļoti pārliecinoši un demonstrēja labu, ļoti pieredzējušam spēlētājam atbilstošu futbolu. Treneris dažus skarbus vārdus veltīja spēlētāju virzienā saistībā ar spēles disciplīnu, bet, protams, bija gandarīts par uzvaru, un 3 punktiem turnīra tabulā.

Savu nākamo spēli FK Tukums 2000 aizvadīs 17.maijā izbraukumā, pretiniekos JFK Saldus komanda.