A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Uzvara Latvijas kausa posmā!


18.06.
Vakar vakarā, Kauguru vidusskolas sporta stadionā, Jūrmalā, Latvijas kausa spēli aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komanda, tiekoties ar vietējo FK KAUGURI / JSS. Jau ar pašu spēles sākumu bija skaidrs, lai arī tiekas komanda.lv pirmās līgas līdervienība ar otrās līgas vienību, cīņa būs sīva, jo tukumnieki šai spēlei bija izvēlējušies gana jaunu sastāvu. Jau pašā spēles sākumā mājnieki izvirzījās vadībā, un viņi arī guva otros vārtus, cenšoties glābties no vārtu zaudējuma bumbu raidot savos vārtos. Puslaika beigās atkal tukumnieki iedzinējos.
Otrajā puslaikā turpinājās jauno tukumnieku dominance laukumā, bet īsti to pārvērst rezultātā neizdevās. Spēles 52. minūtē pēc lieliskas Kaspara Anmaņa piespēles vārtus guva Ronalds Leja. Līdzsvars ilga līdz 58.minūtei, kad trešo reizi vadībā izvirzījās jūrmalnieki. Spēles 63.minūtē acīgākais vārtu priekšā bija Andris Sarva, kas arī uzstādīja spēles beigu rezultātu. Kā jau kausa spēlēs, tika spēlēts arī papildlaiks, tajā vārti netika gūti, un uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles sitienu sērijā. Kā pirmais savu iespēju realizēja Pāvels Pilāts, nekļūdījās arī Kārlis Salmiņš. Caur adatas aci izlīda Rinalds Kalnciems, kura sitienu gandrīz tvēra vārtsargs. Pārliecinoši 11 m sitienu realizēja Rūdolfs Reingolcs, un noslēgumā Andris Sarva ieveda tukumniekus nākamajā kārtā, jo Adrians Misa bija tvēris vienu mājnieku soda sitienu.
"Paši visu redzējāt, spēlējām ar gana jaunu sastāvu, lai dotu iespēju jaunajiem pierādīt sevi. Otrajā puslaikā laukumā bija pieci 2002.gadā dzimuši spēlētāji, un prieks, ka ši labā mācība labi beidzās. Ja Jūs domājiet, ka otrajā līgā spēlē vājas komandas? nē, piemēram šajā komandā spēlēja virslīgas pieredzi ieguvuši spēlētāji, kuri aktīvās sporta gaitas nolikuši malā. Prieks par jaunajiem, kas izturēja šo īsto futbola skolu, noturējās, un spēja panākt vajadzīgo rezultātu", tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc iekļūšanas Latvijas kausa nākamajā kārtā.