A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Sudrabs!!!


10.06.
Trīs dienu garumā Salacgrīvā, notika ikgadējais Zēnu Futbola festivāls, jeb tautā sauktais klubu čempionāts futbolā 8 x 8. Protams neatņemama sastāvdaļa spēcīgākajā divīzijā ir FK Tukums 2000 komandu zēni, kuri pagājušajā gadā virs galvas cēla čempionu kausu.
Kā jau informējām iepriekš, spraigās un aizrautīgās cīņās FK Tukums 2000 jaunā maiņa izcīnīja sudraba godalgas, no uzvarētājiem BFC Daugavpils atpaliekot par trīs punktiem.
"Liels prieks un nogurums, paldies, paldies, paldies visiem zēniem, jūs esiet labākie, tāpat milzīgs paldies viņu kvēlākajiem atbalstītājiem - mammām, tētiem, māsām, brāļiem un visiem visiem pārējiem. Arī Jūs esiet labākie, piešķiru zelta medaļas atbalstīšanā. Ja par turnīru, ceru, ka šī gada tiesāšanas misēkļi bija negadījums, un organizatori uzaicinās tiesāt tiesnešus. Dažbrīd bija sajūta, ka šī nav futbola spēle, bet kas cits. Malači Daugavpils, pelnīti uzvarēja, bet mums šī būs kārtīga motivācija strādāt vēl cītīgāk. Vēlreiz liels paldies visiem zēniem ka izturējāt, Jūs visi esiet čempioni", tā divu vecumu komandu treneris Sergejs Kovaļovs pēc sudraba godalgu saņemšanas.