A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Pagaidām svarīgākā uzvara.


09.06.
Šodien, komanda.lv pirmās līgas čempionātā, FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri aizvadīja astotās kārtas spēli, kurā uzņēma Rēzeknes FA/BJSS. Spraigā cīņa tukumnieki spēja panākt sev labvēlīgu rezultātu, un izcīnīt uzvaru ar 3 - 2. 
Jau pašā spēles sākumā komandas kapteinis Toms Aizgrāvis ar lielisku tālšāvienu atklāja spēles rezultātu. Viesi puslaika vidū panāca izlīdzinājumu 1 - 1. Otrajā puslaikā vārus no 11 m atzīmes guva Pāvels Pilāts, vēlāk , spēles septiņdesmitajā minūtē precīzs bija Rinalds Kalnciems panākot jau drošāko 3 - 1. Viesi no standartsituācijas vienus vārtus atguva, bet tas arī bija viss, FK Tukums 2000 / TSS uzvar tik svarīgā spēlē 3 - 2.
"Paldies, liels paldies visiem spēlētājiem par to ka noticējāt un izturējāt. Šo pēdējo spēli pirms lielā pārtraukuma spēlējām uz rezultātu. Diemžēl traumas ieviesa savas korekcijas, un šajā spēlē nevarēja mums palīdzēt Oleksandr Chunikhovskyi . Bet viena spēlētāja trūkums komandas kopējo spēli īpaši neietekmēja, spēlējām savu, uz uzvaru vērsto futbolu, kas arī šodien deva rezultātu. Vēlreiz paldies visiem", neslēpjot prieku par panākumu komandas treneris Andrejs Lapsa. 
Izcīnot šo uzvaru, FK Tukums 2000 / TSS saglabā līderpozīcijas kopvērtējumā, sekotājus apsteidzot par nieka diviem punktiem.
Nākamā spēle FK Tukums 2000 / TSS tikai 14.jūlijā, kad viesos spēlēsim pret RTU FC/Skonto Academy.