Krīt arī Preiļi, FK Tukums 2000 pašreizējie līderi.

02.06.
Šodien, Tukuma pilsētas stadionā, komanda.lv pirmās līgas pirmo mājas čempionāta spēli uz dabīgā zāliena aizvadīja FK Tukums 2000 / TSS komandas vīri, uzņemot Preiļu BJSS komandu.
Jau pašā spēles sākumā, otrajā minūtē, pēc stūra sitiena viesu vārtus atslēdza Kristers Eduards Švāns. Pirmā puslaika daļa aizritēja ar ievērojamu mājnieku pārsvaru, bet puslaika otrajā pusē viesi jau veidoja bīstamus prettriecienus un mājnieku vārtiem. Likās, ka tā arī puslaiks beigsies, bet pēdējā minūtē viesi savā soda laukumā nospēlēja ar roku, 11 m sitienu nekļūdīgi izpildīja Pāvels Pilāts.
Otrais puslaiks sākās ar viesu centieniem, un spēles 51. minūtē viņi vienus vārtus atguva. Spēli itkā kontrolē tukumnieki, viesi cenšas, ļoti cenšas, diemžēl cenšas ar neatļautiem paņēmieniem. Dāvanu savā dzimšanas dienā no komandas biedriem saņem Denys Gatsko, vienu pats nopelnīja, otru no komandas biedra, Pāvela. Denys ir nekļūdīgs no 11 m atzīmes divas reizes, un tukumnieki jau pārliecinošā vadībā. Spēles izskaņā sākās spēlētāju maiņas, un ... minūti pēc uznākšanas laukumā, ar pirmo pieskārienu bumbai, precīzs ir Rūdolfs Salmiņs. Apsveicam Rūdolfu ar pirmajiem vārtiem pirmās līgas čempionātā! . Ar šo trāpījumu arī tiek uzstādīts spēles beigu rezultāts 5 - 1 pārliecinoša uzvara. Kā vēlāk izrādās, FK Tukums 2000 / TSS pakāpjas par vienu vietu turnīra tabulā, un ir pirmie.
"Spēle, jā, protams prieks par rezultātu, uzvara paliek uzvara, bet ir neliels rūgtums, ka nespējam realizēt to ko paši izveidojam. Izveidojām vairākus ļoti labus momentus, kurus diemžēl neizdevās realizēt. Tabula, nu protams dzirdēju, ka esam pirmie, bet šis ir tikai starpposms, un čempionāts šodien nebeidzas, vēl daudz spēļu jāaizvada. Un vēl, mēs neesam spēlējuši ar daudzām ļoti spēcīgām komandām. Tagad galvenais spēlētājiem izvērtēt savu pašatdevi un lietderību laukumā , jo apskatoties tabulā, dažam labam var zvaigžņu slimība piemesties, un tas ir galīgi nepareizi. Komandā ir labs mikroklimats, to pierāda komandas biedru dāvana, ko viņi šodien pasniedza Denysam, arī no manis vislielākie sveicieni dzimšanas dienā Denys. Protams viss jau nav tik gludi, bet par to citreiz, jo šodien svinam uzvaru, un jau rīt sākam gatavoties nākamajai spēlei, kas būs patiess pārbaudījums", tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc uzvaras un izvirzīšanās turnīra tabulas galvgalī.
Nākamo spēli FK Tukums 2000 / TSS aizvadīs nākamajā sestdienā, 9.jūnijā, kad Tukumā viesosies Rēzeknes FA/BJSS komanda. Spēles sākums 17.00, visi laipni aicināti.