A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

FK-tukums

Futbola diena 2018.


18.05.
Š

Šodien, jau no paša rīta, no tuvākiem un tālākiem bērnudārziem, Pauzera pļavu virzienā plūda simtiem mazu, un sportot gribošu, pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu grupiņas. Un kā nu ne, viens no gada jaukākajiem pasākumiem notiek tieši šodien - Futbola diena 2018. 
Jau ar pirmajiem soļiem viesojoties pie FK Tukums 2000 mazos ciemiņus sagaidīja divi nešpetni Minjoni, Tīģeris, Mikipele, lācītis Pūks un protams sportiskais Lapsēns. Visiem bērniem bija jāveic gana sarežģīti un interesanti pārbaudījumi, sākuma stafetē bija jābalansē uz šaurām laipām, un uz iedomātā trošu tilta, jāspēj tikt cauri bīstamajam zirnekļa pūznim un citiem šķēršļiem. Vēlāk dodoties kopīgās rotaļās bērnu balsis bija dzirdamas gana tālu, jo jautrība rotaļu laukumos bija liela. Pēc FK Tukums 2000 vārtsargu pārspēšanas, un galvenās spēka pārbaudes - virves vilkšanas, bija pienācis laiks pašam gaidītākajam - futbolam. Pēc kārtīga futbola mača, bērniem par uzvedību un drošību gaidāmajā vasaras brīvlaikā atgādināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīri, kā arī Valsts policijas pārstāvji. Protams, visiem kas to vēlējās, tika dota iespēja mūsu glābēju un policistu tehniku aplūkot no iekšpuses. Kurš gan negribētu iesēsties lielās sarkanās glābēju mašīnas krēslā, vai piemēram policijas auto nospiest to mazo podziņu, nu to, ar kuru skaņas sirēnas ieslēdzas. 
Pēc kārtīgas sportošanas un futbola spēlēšanas, visiem mazajiem sportistiem FK Tukums 2000 un viņu draugi bija sarūpējis dāvanas. Katrs Futbola dienas 2018 dalībnieks tika pie īsta Diploma, kas apliecina dalību šajā jaukajā pasākumā. Katrai grupiņai tika pasniegts gardais spēka kliņģeris un protams īstā futbola bumba. FK Tukums 2000 draugi ar bija gana pacentušies sagādāt prieka brīžus bērniem, "Baltais" gardie biezpiena sieriņi, un ".TU" vēsais saldējums, tika sagaidīti ar lielām ovācijām. 
Kopumā uz šo ikgadējo bērnu pasākumu savu dalību bija pieteikuši ap 700 bērnu no tuvākām un tālākām malām, vai visi ieradās, kurš to varēja saskaitīt.
FK Tukums 2000 izsaka milzīgu paldies mūsu draugiem: "Baltais", un Armandam Artihovičam personīgi, "TU Food", un Gunai Bērziņai personīgi, kā arī Gintam Sprēdim. Īpašs paldies Intaram Miķelsonam par pasākuma apskaņošanu, kā arī visiem FK Tukums 2000 audzēkņiem, kuri palīdzēja sagādāt vienu patiesi jauku un prieka pilnu dienu mūsu mazajiem pirmsskolniekiem.

Tiekamies nākamgad, Futbola dienā 2019.