Zaudējums Rēzeknē!

05.05.

Šodien savu izbraukuma spēli tālajā Rēzeknē aizvadīja FK Tukums 2000 1.līgas komanda. Maijam neraksturīgos, īsti ziemīgos laika apstākļos, kad brīžam lielās snigšanas dēļ spēle kļuva absolūti nebaudāma, mūsu puiši atzina vietējās komandas Rēzeknes BJSS pārākumu ar rezultātu 1-5. Kā atzina komandas treneris Kristaps Dišlers, spēles liktenis izšķīrās spēles 8.minūtē, kad ne visai pamatotu sarkano kartīti mača tiesnesis piešķīra mūsu komandas aizsargam Artūram Ivanovam. Lai arī jau spēles 5.minūtē Rinalds Kalnciems izvirzīja vadībā tukumniekus, palikuši skaitliskajā mazākumā, mūsu jaunie futbolisti nespēja izrādīt cienīgu pretestību daudz pieredzējušākajiem, daudzi no kuriem ir spēlējuši Latvijas virslīgas vienībās, pretiniekiem. Jāņem punkti pret sava līmeņa pretiniekiem, protams, ja izdodas aizķerties pret komandām, kas tēmē uz virslīgu, būsim priecīgi, bet tikai šādās spēlēs parādās trūkumi, kas jānovērš- tā Kristaps. Nākamā spēle Fk Tukums 2000 jau šo sestdien, 10.maijā Tukumā, pretiniekos FK Smiltene.