Viss mierīgi.

12.05.

Šodien, Pauzera pļāvās Tukuma pilsētas mākslīgā seguma laukumā FK Tukums 2000 / TSS aizvadīja ceturtās kārtas spēli, kur ciemos bija ieradušies SC Grobiņa komandas vīri.
Ar pašu spēles sākumu, viss nosacīti tika salikts pa vietām. Mājnieki kontrolēja spēles gaitu no paša spēles sākuma, viesi atbildēja ar tālākām piespēlēm un centās izveidot pretuzbrukumus. Pēc asa Oleksandr Chunikhovskyi reida pa laukuma kreiso malu, un sekojošās lieliskās piespēles soda laukumā, rezultātu atklāja Denys Gatsko. Visi pārējie mājnieku centieni noslēdzās bez vērā ņemamiem panākumiem. Otrajā puslaikā, viesu komanda spēlei ieilgstot ar vien vairāk aktivizējās, un jau tikai Artjoma Križanovska meistarība glāba tukumniekus no vārtu zaudējuma. Spēlē bija iestājies lūzuma punkts, kurš kuru. Ja nevedās ar daudzām un ilgstošām saspēlēm, tad jāmeklē veiksme no tālienes, un tas izdevās lieliski. Spēles 78.minūtē ar lielisku tālšāvienu, no vārtu staba - iekšā, sanākušos līdzjutējus kājās piecēla Oleksandr Chunikhovskyi. 2 - 0 tukumnieku uzvara pār Grobiņas SC komandu.
Tā kā šī spēle tika nosaukta par ceturtās kārtas centrālo spēli, tad sportacentrs.com TV šī spēle tika nofilmēta, un visiem kuri nebija klāt to iespēja noskatīties šovakar, 21:15 sportacentrs.com TV.
"Paldies vīriem par pašatdevi laukumā, apsveicu ar uzvaru. Man protams prieks, ka savus vārtus nosargājām neskartus, lai gan pāris epizodēs man ir lielas pretenzijas pret to, kas notika laukumā. Prieks ka Denys atklāja savu vārtu rēķinu, un Oleksandra vārti vieni no skaistākajiem šosezon. Ir protams vēl jāuzlabo sapratne un komunikācija laukumā, bet kā jau emu teicis iepriekš, mēs esam tikai ceļa sākumā, turpinām strādāt un gatavoties nākamajai spēlei", tā komandas treneris Andrejs Lapsa pēc uzvaras pret Grobiņas komandu.
Nākamā spēle Fk Tukums 2000 / TSS 19.maijā, kad Ķekavā viesosimies pie vietējās FK Auda.